• AndroNetwork'da çerezler (cookies) kullanılmaktadır ve forumlarımızı kullanımınızda bu şartları kabul etmiş sayılırsınız. Daha fazla bilgi edinin.
  • Merhaba, sitemizi reklamsız olarak görüntülemek, konular oluşturmak, tartışmalara katılmak ve diğer özelliklerden faydalanmak için hemen hesap oluşturabilirsin!
  • Özel mesaj, sohbet ya da Facebook, Twitter ve Google+ üzerinden kullanıcılardan destek talebinde bulunmayın. Bir sorun yaşarsanız lütfen sadece forumlarımızı kullanın.

Yardım M9 Uluslararası Cihazımızı Developer Edition'a çevirerek Stock Nougat 4.30.617.12 0PJAIMG Flaşlama

ammaryasir

Yeni kayıt oldu
merhaba ben islemlerin tamamını yaptım boot ekranıda sorunsuz gecildi android yukseltiliyorda tamam fakat son ekran olan yukleniyorda ciha ztakılıyor ses tusları acma kapama hepsı tamam yalnızca htc yazısı ile kalıyor...yardımlarınızı beklıyorum...

Mid ve cid değişim sonrası firmvarenizi güncellemelisiniz. Uygun firmvareyi linkten indirebilirsiniz.

Dış bağlantıları görüntüleme yetkiniz bulunmuyor. Şimdi oturum açın ya da hesap oluşturun.
Hocam konu dışı fakat yardımcı olabileceğimizi düşündüm. Samsung J100h modeli cihazın imei kayıtlı olmasına rağmen sadece acil aramalar hatası veriyor. Bu konu hakkında bir bilginiz var mı ?

Merhaba, ben telefonumu developer edition'a çevirdim Stock Nougat 4.19.617.1 kullanıyordum, bir sorundan dolayı teknik servise göndermem gerekiyor fakat stock roma dönemiyorum, eskiden yapabiliyordum, cid ve mid avrupa yaptım, locked yaptım, 3.35.401.12 RUU flaşlarken 12 RU_ZIP_ERROR hatası veriyor, ne yapmam gerekiyor, yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Trnn

Cevabınız onda
Merhaba, ben telefonumu developer edition'a çevirdim Stock Nougat 4.19.617.1 kullanıyordum, bir sorundan dolayı teknik servise göndermem gerekiyor fakat stock roma dönemiyorum, eskiden yapabiliyordum, cid ve mid avrupa yaptım, locked yaptım, 3.35.401.12 RUU flaşlarken 12 RU_ZIP_ERROR hatası veriyor, ne yapmam gerekiyor, yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.
Ruu yükleme öncesinde firmvarenizide güncellemeniz gerekiyor.

Cevabınız için teşekkürler, M9_3.35.401.12_NoWipe_TWRP2871b1 firmware yükledim, sonrasında 3.35.401.12 RUU flaşlayabildim, bu vesileyle sorunum çözülmüş oldu.