Yardım M9 Uluslararası Cihazımızı Developer Edition'a çevirerek Stock Nougat 4.30.617.12 0PJAIMG Flaşlama

'One (M9) Geliştirme Kılavuzları' forumunda blueberry tarafından 5 Temmuz 2015 tarihinde açılan konu

1. AndroNetwork'da çerezler (cookies) kullanılmaktadır ve forumlarımızı kullanımınızda bu şartları kabul etmiş sayılırsınız. Daha fazla bilgi edinin.
  2. Merhaba Ziyaretçi, AndroBlog'a haber ve içerik paylaşımında görev alacak editörler (içerik sağlayıcılar) alınacaktır. Eğer sende yazılarının AndroBlog'da yayınlanmasını istiyorsan iletişim sayfasından bize ulaş!
  3. Özel mesaj ile hiç kimseden destek talebinde bulunmayın. Bu kural sosyal ağlar içinde geçerlidir. Lütfen bir sorun yaşarsanız sadece forumlarımızı kullanın. Facebook, Twitter ve Google+ üzerinden destek talebinde bulunmayın.
  1. ilk sayfada yazılmıştı aslında. Cihazı recovery modunda açacaksınız sonrasında mount bölümünden usp monunt var ona tıklayın, cihaz bu sırada pc baglı olsun harici hafızayı pc görecektir. Sonrasında kopyalama sorunsuz olacaktır.. olmadı hafıza kartını pc takın o şekilde atın.

İmzayı kısalt... Click to collapse... İmzanın tamamını görüntüle... Hepsini görmek için tıklayın...
  2. Kopyalamayı yaptım şimdi ise denilen dosyayı görmüyor dowload modda volume up tuşuna basıyorum hiç birsey olmuyor

3. Arkadaşlar zip dosyasını bir türlü flasliyamadim power up tuşuna basıyorum olmuyor altta sarı yazıyla sd not mount diye birsey yazıyor lütfen yardım edin

4. 0PJAIMG.zip yaptıysanız nokta ile yazı arasında boşluk kaldıysa görmez ona.dikkat ediniz. Örnek 0PJAIMG .zip gibi değil.yazı başında yazdığım.gibi olmalı.

HTC One M9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İmzayı kısalt... Click to collapse... İmzanın tamamını görüntüle... Hepsini görmek için tıklayın...
  5. Kardeşim boşluk falan yok olmuyor ya ne yapacam bilmiyorum....

6. Dosya zaten zip uzantılıdır sonuna .zip koymadan adını sadece 0PJAIMG olarak değiştirdiyseniz sorun olmaması gerekir.Bir de baştaki harf O olarak değil rakam 0 olarak değiştirilmesi gerekiyor.

7. Sonuna zıp falan koymadımki sadece isim değiştim kopyalama yaptım zaten bende şans yok....olmuyor

8. S-OFF değilseniz bu yüzden olabilir.Hem S-OFF hem de bootloader kilidi UNLOCKED olarak açılmış olmalıdır.Sadece UNLOCKED iseniz cihaza S-OFF yaptırmadıysanız bu işlemi engelleyebilir.

9. Bir yerde yanlışmı yapıyorum anlamadımki

10. Hem unlock hemde s.off
    Her ikisinide yaptım

comments powered by Disqus
Yükleniyor...
Buna benzer diğer konular - Uluslararası Cihazımızı Developer Forumlar Tarih
Özel ROM [ROM-HTC10]Stock Nougat Deodex Uluslararası 2.41.401.4 ve Developer 2.50.617.2 HTC 10 Rom Paylaşımları 24 Ağustos 2016
Resmi Güncelleme M9 Uluslararası Marshmallow 3.35.401.12 OTA güncellemesi One (M9) Geliştirme Kılavuzları 26 Ocak 2016
Resmi Güncelleme Hima M9 Uluslararası 2.10.401.1 OTA güncellemesi One (M9) Geliştirme Kılavuzları 4 Ağustos 2015
Samsung Galaxy Note 2 Uluslararası GT-N7100 TGP 4.4.2 KitKat N7100UBUFNK1 Firmware (11.11.2014) Orijinal Android Sürümleri Geliştirme 15 Mayıs 2015
Resmi Güncelleme Galaxy S5 Android 5.0 Lollipop Güncellemesi [SM-G900F - XEO & Uluslararası - G900FXXU1BNL2] Resmi Sürüm Geliştirme 4 Aralık 2014