• AndroNetwork'da çerezler (cookies) kullanılmaktadır ve forumlarımızı kullanımınızda bu şartları kabul etmiş sayılırsınız. Daha fazla bilgi edinin.
  • Merhaba, sitemizi reklamsız olarak görüntülemek, konular oluşturmak, tartışmalara katılmak ve diğer özelliklerden faydalanmak için hemen hesap oluşturabilirsin!
  • Özel mesaj, sohbet ya da Facebook, Twitter ve Google+ üzerinden kullanıcılardan destek talebinde bulunmayın. Bir sorun yaşarsanız lütfen sadece forumlarımızı kullanın.

Yardım M9 Uluslararası Cihazımızı Developer Edition'a çevirerek Stock Nougat 4.30.617.12 0PJAIMG Flaşlama

exup86

Popüler üye
kamera harika olmuş :)

blueberry

Mehmet Birol Erol
AN Sever ♥
AN Yardımcı Yönetici
ROM Test Kullanıcısı
HTC Geliştiricisi
ROM Geliştiricisi

blueberry

Mehmet Birol Erol
AN Sever ♥
AN Yardımcı Yönetici
ROM Test Kullanıcısı
HTC Geliştiricisi
ROM Geliştiricisi

FuXiN

Cevabınız onda
AN Sever ♥
ROM Test Kullanıcısı
karar verdim stok roma dönüyorum en azından ramazan bitene kadar kafam rahat olur :)

Mehmet abi bakıyorum senin gece cekimlerine güzel ve kumlanma olmuyor ama benim az biraz loş ortam olsun hep kumlanma oluyor acaba kamera sorunlu ola bilir mi ? :/

blueberry

Mehmet Birol Erol
AN Sever ♥
AN Yardımcı Yönetici
ROM Test Kullanıcısı
HTC Geliştiricisi
ROM Geliştiricisi
karar verdim stok roma dönüyorum en azından ramazan bitene kadar kafam rahat olur :)

Mehmet abi bakıyorum senin gece cekimlerine güzel ve kumlanma olmuyor ama benim az biraz loş ortam olsun hep kumlanma oluyor acaba kamera sorunlu ola bilir mi ? :/
Official güncelleme gelmesini beklemeden cihazını Developer Edition yap.güncellemeyi al ve android 5.1'e terfi et,özellikle kamera ve ısı yönünden çok memnun kalacaksın.

HTC One M9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

FuXiN

Cevabınız onda
AN Sever ♥
ROM Test Kullanıcısı
İnşallah abi yedekleri aldım cihaz komple sıfırlanacağı için uzun sürdü işim birazdan işe girişicem. Kota sıfırlandı bağlantı hızımda yüksek hemen indirip yatmadan hallederim sanırım :)

blueberry

Mehmet Birol Erol
AN Sever ♥
AN Yardımcı Yönetici
ROM Test Kullanıcısı
HTC Geliştiricisi
ROM Geliştiricisi
bu nasıl iştir abı bende yoktur ayarlarda sendeki gibi
Firmware aslında misafir modu ve çoklu kullanıcı desteğini verir ama önemli olan bunu göstermektir.Bu da build prop komutları ile mümkün olur.Build.prop en alt satırına ilgili komutları yazarak misafir modu ve çoklu kullanıcı arayüzünü ortaya çıkarmış oluruz.Bunun için root olmanız gerekir.ES Dosya Yöneticisi yada Root Explorer'da system dizini altında bulunan build.prop dosyası Text Editor ile açılarak en alt kısma aşağıdaki komut satırları alt alta girilir,kaydedilir ve çıkılır.Sistem reboot edildikten sonra Ayarlar kısmında bu bölümün aktif olduğunu görürsünüz.Birinci komut satır firmware'den çoklu kullanıcı arayüzünü gösterir.Ikinci komut satırı da misafir modu dahil olmak üzere maksimum 5 kullanıcı desteğini aktif hale geçirir.

fw.show_multiuserui=1
fw.max_users=5

97bf9834ef385517ec47f974dbd19b8c.jpg

Son düzenleme:

FuXiN

Cevabınız onda
AN Sever ♥
ROM Test Kullanıcısı
Mehmet abi bu boot ekranında kırmızı yazı çıkıyor normal mi bu yoksa cihazlarımızın boot kilidi açık ve s-off olduğunuz için mi çıkıyor bilgin var mı acaba