Hoş geldin,

Merhaba! Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız. Kayıt olmak ücretsizdir. Kayıt işlemi sonrası sende Andro.Network Forum'da konu açabilir ve konulara yanıt verebilirsin.

1. AndroNetwork'da çerezler (cookies) kullanılmaktadır ve forumlarımızı kullanımınızda bu şartları kabul etmiş sayılırsınız. Daha fazla bilgi edinin.
  2. Merhaba Ziyaretçi, AndroBlog'a haber ve içerik paylaşımında görev alacak editörler (içerik sağlayıcılar) alınacaktır. Eğer sende yazılarının AndroBlog'da yayınlanmasını istiyorsan iletişim sayfasından bize ulaş!
  3. Özel mesaj ile hiç kimseden destek talebinde bulunmayın. Bu kural sosyal ağlar içinde geçerlidir. Lütfen bir sorun yaşarsanız sadece forumlarımızı kullanın. Facebook, Twitter ve Google+ üzerinden destek talebinde bulunmayın.

Yardım M9 Uluslararası Cihazımızı Developer Edition'a çevirerek Stock Nougat 4.23.617.1 0PJAIMG Flaşlama

'One (M9) Geliştirme Kılavuzları' forumunda blueberry tarafından 5 Temmuz 2015 tarihinde açılan konu

1. teşekkürler deneyip sonucu buraya yazarım iyi akşamlar saygılar...

2. merhaba ben islemlerin tamamını yaptım boot ekranıda sorunsuz gecildi android yukseltiliyorda tamam fakat son ekran olan yukleniyorda ciha ztakılıyor ses tusları acma kapama hepsı tamam yalnızca htc yazısı ile kalıyor...yardımlarınızı beklıyorum...

3. yüklendi ve sıkıntısız çalışıyor kolay gelsin...

4. Merhaba, ben telefonumu developer edition'a çevirdim Stock Nougat 4.19.617.1 kullanıyordum, bir sorundan dolayı teknik servise göndermem gerekiyor fakat stock roma dönemiyorum, eskiden yapabiliyordum, cid ve mid avrupa yaptım, locked yaptım, 3.35.401.12 RUU flaşlarken 12 RU_ZIP_ERROR hatası veriyor, ne yapmam gerekiyor, yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

5. Ruu yükleme öncesinde firmvarenizide güncellemeniz gerekiyor.

brk11brk bunu beğendi.
  6. Cevabınız için teşekkürler, M9_3.35.401.12_NoWipe_TWRP2871b1 firmware yükledim, sonrasında 3.35.401.12 RUU flaşlayabildim, bu vesileyle sorunum çözülmüş oldu.

Trnn bunu beğendi.
  7. m9 ota geldi diyorlar, konu hakkında fikri olan

HTC One M9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8. custom romdayım, o sebeple göremiyorum

Yükleniyor...

Sayfayı paylaş