Hoş geldin,

Merhaba! Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız. Kayıt olmak ücretsizdir. Kayıt işlemi sonrası sende Andro.Network Forum'da konu açabilir ve konulara yanıt verebilirsin.

1. AndroNetwork'da çerezler (cookies) kullanılmaktadır ve forumlarımızı kullanımınızda bu şartları kabul etmiş sayılırsınız. Daha fazla bilgi edinin.
  2. Merhaba Ziyaretçi, AndroBlog'a haber ve içerik paylaşımında görev alacak editörler (içerik sağlayıcılar) alınacaktır. Eğer sende yazılarının AndroBlog'da yayınlanmasını istiyorsan iletişim sayfasından bize ulaş!
  3. Özel mesaj ile hiç kimseden destek talebinde bulunmayın. Bu kural sosyal ağlar içinde geçerlidir. Lütfen bir sorun yaşarsanız sadece forumlarımızı kullanın. Facebook, Twitter ve Google+ üzerinden destek talebinde bulunmayın.

Yardım M9 Uluslararası Cihazımızı Developer Edition'a çevirerek Stock Nougat 4.23.617.1 0PJAIMG Flaşlama

'One (M9) Geliştirme Kılavuzları' forumunda blueberry tarafından 5 Temmuz 2015 tarihinde açılan konu

1. blueberry

blueberry Mehmet Birol Erol
    ♥ A.N Sever A.N Yardımcı Yönetici ROM Geliştiricisi ROM Test Kullanıcısı HTC Geliştiricisi Uygulama Test Kullanıcısı

Galeri:
    1
    Ödül puanları:
    12,607
    Özel ROM:
    LeeDroid v8.3.0
    iOS Sürümü:
    iOS 10.x
    Android sürümü:
    Marshmallow (6.0 - 6.0.1)
    Apple modeli:
    iPad Air2
    Özel recovery:
    TWRP 3.0.2.0
    Cihaz modeli:
    HTC One M9
    Tam düşündüğün gibi o sebepten dolayı boot ekranında kırmızı yazı çıkıyor,endişeye gerek yok

HTC One M9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

FuXiN bunu beğendi.
  2. Başak izah yapamadım zaten Mehmet abi. Cihazı rootlayıp no red fw atmak lazım buna sonra tekrar stok recovery oldu sana orijinal :D

3. blueberry

♥ A.N Sever A.N Yardımcı Yönetici ROM Geliştiricisi ROM Test Kullanıcısı HTC Geliştiricisi Uygulama Test Kullanıcısı

Galeri:
    1
    Ödül puanları:
    12,607
    Özel ROM:
    LeeDroid v8.3.0
    iOS Sürümü:
    iOS 10.x
    Android sürümü:
    Apple modeli:
    iPad Air2
    Özel recovery:
    TWRP 3.0.2.0
    Cihaz modeli:
    HTC One M9
    Şu andaki genel izlenimlerin nasıl Metin,inşallah M9 Uluslararası güncellemesi de böyle sorunsuz olur.Ben çok beğendim hatta custom roma bile şu an dönmeyi düşünmüyorum desem yeridir..:)

4. Gayet güzel olmuş yağ gibi kayıyor tabiri biraz hafif kalır bile. Sıcaklık sorunu gitmiş oyunlarda normal düzeyde bir ısı var diye bilirim, pil performansı için erken olmada sabah 7 gibi fişten çektim şu an %81 şarj var halen. Gece çekimleri.ben beğenmiyorum cihazı onda bir değişiklik girmedim aklıma gelenler bunlar şimdilik :) genel olarak iyi iş çıkartmış HTC.
    Unutmadan antutu da ilk defa 60 bin barajını açtı cihazım :D

blueberry bunu beğendi.
  5. Aksan hanımla dışarıda sokakta cayiciyorduk resimcektim hanımların abi HTC ye verdiğimiz para helali hoş olsun adamlar cihazın arkasında durdu cihazı özellikle bizleri m7 deki gibi yüzüstü bırakmadılar ya o yeter o kovulan ceo nun pisligiydi hep bu işler HTC yine eski günlerine güven vermeye başladı bu arada shiftdelete diye bir site var samsungtan galiba para yiyorlar ancak burada taraflı ve rezilce incelemeler yapılabilir HTC konusunda

6. Bende avrupa surumunu bekliyorum:) umarim gecikmez ve temmuz ayi iconde bizde 5.1 e ksvusuruz

7. blueberry

Galeri:
    1
    Ödül puanları:
    12,607
    Özel ROM:
    LeeDroid v8.3.0
    iOS Sürümü:
    iOS 10.x
    Android sürümü:
    Apple modeli:
    iPad Air2
    Özel recovery:
    TWRP 3.0.2.0
    Cihaz modeli:
    HTC One M9
    HTC'nin kullanıcı sayısı belli,Samsung kadar yukarda değil.Kullanıcı HTC'nin kalitesine güvendiği için bu cihazı satın alıyor.HTC'nin üstünde satış yapan birçok cihaz modeli var.Samsung firması neden forumlar aracılığı ile HTC'ye karşı böyle agresif tutum sergiliyor anlayamıyorum.

8. Ben en çok gece Çekimlerinin değişip değişmediğini merak ediyorum. Zira tek rahatsız eden beni bu cihazda loş ve gece çekimleri.

9. o sitede bir adam var tam samsung fanı bu arlar bizim cihazın testlerini yapıyor. Yag koyup test etmeler filan akıl karı değil. Allah bilir cihaz hiç güncelleme yapmadan test ediyordur :) Fazla takılmayın hafif şişman biri daha var o sitede onun yorumları objektif onun incelemelerine baka bilirsiniz..

Cihazın tek eksi yönü gece çekimleri diye düşünüyorum onun haricinde bir sıkıntı yok harika diye bilirim ve cihazda öyle kronik bir sorunda yok her şeyi ile mükemmel bir cihaz ama bizim dezavantajımız cihazın satışının az olması seneye güncellemelerin geç verilmesine neden ola bilir o beni tırstırıyor..

cardak bunu beğendi.
  10. arkadaşlar flaslama işlemi için ekteki dosyayı kopyalayamıyorum yardımcı olurmusunuz....

Yükleniyor...

Sayfayı paylaş