• Merhaba, sitemizi reklamsız olarak görüntülemek, konular oluşturmak, tartışmalara katılmak ve diğer özelliklerden faydalanmak için hemen hesap oluşturabilirsin!
  • Özel mesaj, sohbet ya da Facebook, Twitter ve Google+ üzerinden kullanıcılardan destek talebinde bulunmayın. Bir sorun yaşarsanız lütfen sadece forumlarımızı kullanın.

İpucu / Döküman  M9 Sprint Tüm Hatalara Çözüm

e4510

Yeni kayıt oldu
Cihaz ilk bilgilerini hatırlıyormusunuz

Örnek benim bu model

Telefon Root lu S-off yapılmış
Mid:Opja20000 Cid:11111111 product Htc_himawhl model yazılım sürümü 4.27.651.4
hiç bakmaım .ancak bir arkadaş 4.23.617.1 ruu önermiş bunu nereden bulabilirim.Teşekkürrler

mehssevim

Yeni kayıt oldu
Farklı yerlerde denemek lazım 3g için, telefona yapılacak birşey yok malesef.
Hocam bende ikinci el telefon aldım. Mobil veriyi açınca G işareti geliyor ama telefon şebekeye 3G Olarak bağlanıyor. Bende başka bir rom yüklemek istedim. Başka rom yüklerken eski romu sildim ama başka romda yükleyemedim öylece kaldı. Telefon sprint . defalarca denedim stock rom denedim ama yine olmadı. Bu aşamadan sonra ne yapabiliriz yardımcı olur musunzu ?

Sprint modellerde yapılacak sınırlı sayıda işlem var. Birazda karışık malesef. Firmwari kazara da olsa değiştirmediyseniz, custom rom (viper rom sprint seçeneği ile veya bad boyz rom neredeyse sprintle orjinal romdur) deneyebilirsiniz. bunun için forumdaki ilgili başlıkları incelerseniz ayrıntıları birçok kez yazılmıştır. Takıldığınız yerde yine danışabilirsiniz. Buradaki arkadaşlar musait olduğu müddetçe yardımcı olacaklardır.

Trnn

Cevabınız onda
Taşıyıcı romu kullanmak istemiyor iseniz yapılacak en doğru işlem @özkan sezer inde dediği gibi uyumlu custom rom kullanmaktır. Bunun dışında yapılcak tüm işlemler zaman kaybından ve cihazı kullanılamaz hale getirmekten başka bir işe yaramayacaktır.

mehssevim

Yeni kayıt oldu
Sprint modellerde yapılacak sınırlı sayıda işlem var. Birazda karışık malesef. Firmwari kazara da olsa değiştirmediyseniz, custom rom (viper rom sprint seçeneği ile veya bad boyz rom neredeyse sprintle orjinal romdur) deneyebilirsiniz. bunun için forumdaki ilgili başlıkları incelerseniz ayrıntıları birçok kez yazılmıştır. Takıldığınız yerde yine danışabilirsiniz. Buradaki arkadaşlar musait olduğu müddetçe yardımcı olacaklardır.
Cevabınız için teşekkür ederim. Biraz uğraştıktan sonra yükleyebildim. Önce viper rom u yükledim ama bana aşırı şekilde şarj yiyor gibi geldi. Daha sonra bad boyz romunu denemek istedim. Kurdum kurulumda sıkıntı yaşamadım ama kurulum bittikten sonra telefon açılmadı. Açılış ekranında kaldı. Bende şu anda tekrardan viper romuna döneceğim. Büyük ihtimal telefonun bataryasını değiştireceğim.

Eğer aranızda m9 kullanan varsa acaba ne kadar ekran süresi alıyorsunuz, batarya değiştirirsem değermi bu işleme ?