M8'den M7 ye Rom

• Özel mesaj, sohbet ya da Facebook, Twitter ve Google+ üzerinden kullanıcılardan destek talebinde bulunmayın. Bir sorun yaşarsanız lütfen sadece forumlarımızı kullanın.

LegalTR

Yeni kayıt oldu
Kayıtlı kullanıcı
03.03.2016
7
2
397
Arkadaşlar başlıktan anlaşılacağı üzere m8 romu m7 ye nasıl portlayabiliriz?
M8 de şuan Android M Sense 7 romlar var. Ama halen Android M ve Sense yi bir arada M7 de kullanamadık.
Çoğu insan m7 romlarını M8 den port edebiliyor bu konuda bizleri aydınlatabilecek arkadaşlar olursa sevinirim. İyi günler Andronetwork ailesi...

Trnn

Cevabınız onda
Kayıtlı kullanıcı
26.09.2014
1,790
316
4,557
Arkadaşlar başlıktan anlaşılacağı üzere m8 romu m7 ye nasıl portlayabiliriz?
M8 de şuan Android M Sense 7 romlar var. Ama halen Android M ve Sense yi bir arada M7 de kullanamadık.
Çoğu insan m7 romlarını M8 den port edebiliyor bu konuda bizleri aydınlatabilecek arkadaşlar olursa sevinirim. İyi günler Andronetwork ailesi...
Bir üst modelden alt modele romu port etmek kolay bir durum değil. özelliklede sense arayüzlü romlarda. Çoğu insan m7 romlarını m8 den port ediyor dediğin xda üzerinde geliştiriciler tarfından halihazırda port edilmiş romlardır. yani kişi port edilmiş romu alıp cihazında kullanıyor.sende aynı şekilde cihaz modeline uygun port edilmiş rom var ise indirip kullanabilirsin. Genelde aops romlarda seçenek daha fazladır.

LegalTR

Yeni kayıt oldu
Kayıtlı kullanıcı
03.03.2016
7
2
397
Geliştiricilerden yeni bir rom gelmesini bekleyeceğiz anlaşılan. işin kötüsü android 6 bulsam sense yok sense bulsam android 6 yok. benim istediğim ikisini bir kullanabilmek. inşallah yakın zamanda geliştiriciler iyi bir rom yayınlar bizde andoid 6 da sense deneyimini M7 de yaşarız.

nizamialem

Üye
Kayıtlı kullanıcı
31.03.2015
77
5
457
Geliştiricilerden yeni bir rom gelmesini bekleyeceğiz anlaşılan. işin kötüsü android 6 bulsam sense yok sense bulsam android 6 yok. benim istediğim ikisini bir kullanabilmek. inşallah yakın zamanda geliştiriciler iyi bir rom yayınlar bizde andoid 6 da sense deneyimini M7 de yaşarız.
Düşüncelerine katılıyorum.Bende beklemedeyim.Umarım biran önce kavuşuruz.