M8 RUU.zip yükledikten sonra açılmıyor

yedi7

Kayıtlı kullanıcı
06.05.2014
62
2
472
Merhaba arkadaşlar. Elimdeki m8 i cid ve mid numarasını değiştirerek Avrupa modeline uyumlu hale getirdim Manken arkadaşımızın konu açarak detaylı anlattığı en son 6.0 Android sürümünü dosya ismini RUU yaparak htc_fastboot flash zip RUU.zip komutu ile flasladim sorunsuz yüklendi sadece cmd ekranında rom yükleme aşamalarında sonda project does not have sa key to decrypt rom bu uyarıyı alıyorum. Cihazı baslattigim zaman açılmadan yine bootloader menüye geri dönüyor. Mevcut recoveryede girmiyor Twrp flaslamam gerekiyor. Eksik yaptığım veya yanlış olan ne olabilir. Telefon unlock ve s-off

Son düzenleme:

Trnn

Kayıtlı kullanıcı
26.09.2014
1,791
316
4,557
İzmir
ROM
Venom
Recovery
Twrp 3.0.0.1
Cihaz
Htc U11
Birde nandroid backup yöntemini deneyin.

manken42

Translator
Kayıtlı kullanıcı
05.08.2013
1,976
939
5,607
ROM
LeeDroid 7.4.3
Recovery
TWRP 2.8.6.1
Cihaz
HTC ONE M8
Ben direk microsd attım. Bootloader açtım. Otomatik yükleme başladı. Sorunsuz açıldı. Ardından recovery ve root işlemini yaptım sıkıntısız kullanıyor eşim.
Yükleme bitince bir şey yapıyor musunuz?

HTC One M9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

yedi7

Kayıtlı kullanıcı
06.05.2014
62
2
472
Ben direk microsd attım. Bootloader açtım. Otomatik yükleme başladı. Sorunsuz açıldı. Ardından recovery ve root işlemini yaptım sıkıntısız kullanıyor eşim.
Yükleme bitince bir şey yapıyor musunuz?

Sd karttan bende denedim ama durum aynı bir süre kuruyor sonra tamamlanamadi anlamında bir yazı çıkıyor cihaz yine açılmıyor. Yükleme bitince reboot ediyorum hiç birşeyi kurcalamadan .
Nandroid backup işini kavrayamadim o yüzden hiç denemedim karışık geldi bana.

manken42

Translator
Kayıtlı kullanıcı
05.08.2013
1,976
939
5,607
ROM
LeeDroid 7.4.3
Recovery
TWRP 2.8.6.1
Cihaz
HTC ONE M8
Cihaz S-off tu değil mi? Bir de htc_fastboot yerine düz fastboot ile yüklemeyi denediniz mi

yedi7

Kayıtlı kullanıcı
06.05.2014
62
2
472
Evet s-off dediğiniz gibi düz fastboot ta denedim. Verdiğiniz exe dosyasının zip formatıda var elimde telefonu developere çevirip onuda denedim hiç kurulmadi üstüne de birde ekranın ortasında HTC yazısı dört köşede ucgen çıktı firmware flaslayarak açabildim tekrar cihazı. Exe kısmında sıkıntı şu kurulum sihirbazini başlatıyorum rom koşulları kabul et ileri dedikten sonra tekrar görünmüyor onuda anlamadım aynı bilgisayarda m9 telefonuma her şeyi yaptım her yoldan yükleme oluyor m8 cins mıdır nedir anlamadım.

manken42

Translator
Kayıtlı kullanıcı
05.08.2013
1,976
939
5,607
ROM
LeeDroid 7.4.3
Recovery
TWRP 2.8.6.1
Cihaz
HTC ONE M8
Avrupa mid yap. Diğer konuda wipe yapmayan firmware yükle. Twrp üzerinden custom rom yükle

yedi7

Kayıtlı kullanıcı
06.05.2014
62
2
472
Avrupa mid yap. Diğer konuda wipe yapmayan firmware yükle. Twrp üzerinden custom rom yükle

Teşekkür ederim verdiğiniz cevaplar için uğraşmayacağım artık Skydragon rom çalışıyor onunla devam ederiz yapacak bir şey yok. Sanıyorum bu kısıtlamaların sebebi operatör cihazı olması. Siz kurdum sorunsuz dediniz ya sizin cihaz op. değil dimi?

manken42

Translator
Kayıtlı kullanıcı
05.08.2013
1,976
939
5,607
ROM
LeeDroid 7.4.3
Recovery
TWRP 2.8.6.1
Cihaz
HTC ONE M8
Orjinal Avrupa. Hollanda dan geldi. Ben türkiye'den almam. Aldırırken de uyarırım. Bir ara biladere operatör cihazı vereceklerdi aldırmadım