• Özel mesaj, sohbet ya da Facebook, Twitter ve Google+ üzerinden kullanıcılardan destek talebinde bulunmayın. Bir sorun yaşarsanız lütfen sadece forumlarımızı kullanın.

Yardım M8 Rom değiştrdim ve ses gitti

sagolera50

Kayıtlı kullanıcı
#1
iyi günler. telefonumda s.team romu kuruluydu. Çok uzun süre olmuştu değiştrmek istedim. Leedroid kurdum. Kurulum tamamlandıktan sonra müzik dinlemek istedim. müzik çalara girdim oynata bastım ve dosya türü desteklenmiyor yazdı. yorubeye girdim ordanda hiç bir şeyi açmayıp uygulamayı durdurdu. Hiç bir şekilde telefonla konuşma yapamiyorum çünkü ses sistemi telefonda şu anda yok. Arkasından skydragon denedim yine aynı hata, viperone denedim yine aynı hata, en son çare stock rom denedim yine aynı hatayı aldım. nasıl düzeltcem lütfen yardım edin çok kötü durumdayım 2 gündür bir hal çaresini bulamadım
 

Trnn

Kayıtlı kullanıcı
#4
Yazılım numaranıza göre ruu yükleyerek cihazı sıfırlayın ve sonrasında tekrar istediğiniz custom romu kurabilirsiniz.
 

Trnn

Kayıtlı kullanıcı
#6
Cihazı bootloader modda pc ye bağlayıp komut penceresinden fastboot getvar al komutu verin be çıkan bilgiyi imei silerek paylaşın.
 

sagolera50

Kayıtlı kullanıcı
#9
Hocam. Sizinle karşılklı olarak konuşabileceğim bir facebok adresi falan verebilrmsnz. Müsaitseniz ben dediklerinizi yapamadım sanırım.
 
Üst