M8 ov_4688 sensör değişimi ile yaşanan yeşillenme (green tinted) sorununun çözümü

• Özel mesaj, sohbet ya da Facebook, Twitter ve Google+ üzerinden kullanıcılardan destek talebinde bulunmayın. Bir sorun yaşarsanız lütfen sadece forumlarımızı kullanın.

ayasun

Yeni kayıt oldu
Kayıtlı kullanıcı
25.02.2015
2
0
12
Yeterli alan hatasının bununla bir ilgisi yok.awb.cal ve script dosyalarını ilgili klasörler içinden silerek ve universal init.d uygulamasını kaldırarak tekrar ilk duruma gelmek suretiyle deneme yapabilirsiniz.
aynen ben de yeterli alan yok hatası alıyorum. bu işlem için s-off şart mı bi tek s-off yapamadım o da yeni hboot 1.61 ile zor görünüyo stock rom değiştirmeden. stock rom u da değiştirmeyi ben istemiyorum.

ukisla7

Aktif üye
Kayıtlı kullanıcı
04.02.2014
216
37
607
@blueberry abi benim cihax swap değişim oldu geldiğinde ön kamerası çok da güzel çekiyordu ama ben ilk romu attıktan sonra ön kamera bozuldu 7Mj0Pm.jpg baksana böyle çekiyor resimlerde dahada kötü ön kamerayı açmaya korkar oldum bunun bir çözümü var mıdır? Cihaz m7

ukisla7

Aktif üye
Kayıtlı kullanıcı
04.02.2014
216
37
607
@blueberry abi hiç bir fikrin yok mu benim sensörü falan değiştirmiş olmasınlar rom attıktan sonra böyle olmaya başladı