• Merhaba, sitemizi reklamsız olarak görüntülemek, konular oluşturmak, tartışmalara katılmak ve diğer özelliklerden faydalanmak için hemen hesap oluşturabilirsin!
  • Özel mesaj, sohbet ya da Facebook, Twitter ve Google+ üzerinden kullanıcılardan destek talebinde bulunmayın. Bir sorun yaşarsanız lütfen sadece forumlarımızı kullanın.

M8 HTC One yazıp kalıyor ne yapsam olmadı

foxfire

Yeni kayıt oldu
Son gelen güncellemeden sonra bir kaç gün geçti kapandı sonra açılırken htc one yazıp kalıyor. Yazılım denedim yuklenmiyor saatlerde kalıyor unlock yaptım yine yukleyemedim. nasıl düzeltebilirim çoğu şeyi denedim olmadı sd karta zip koydum image fail update dedi delircem yardım edin lütfen

Trnn

Cevabınız onda
Son gelen güncellemeden sonra bir kaç gün geçti kapandı sonra açılırken htc one yazıp kalıyor. Yazılım denedim yuklenmiyor saatlerde kalıyor unlock yaptım yine yukleyemedim. nasıl düzeltebilirim çoğu şeyi denedim olmadı sd karta zip koydum image fail update dedi delircem yardım edin lütfen
Eğer ruu yüklemek istiyorsanız firmware sürümünüze uygun ruu dosyasını kullanmalısınız. Aksi halde hata verir.
Custom rom yükleyecekseniz güncel twrp yükleyip sonrasında uygun custom rom yüklemesi yapabilirsiniz.