Özel ROM  [M7 ROM] TRAD Soul Rom v38.0 | Android 5.0.2 | Sense 7 Port | Türkçe Tweaks | 7.19.401.2 |OTA Destek

• Özel mesaj, sohbet ya da Facebook, Twitter ve Google+ üzerinden kullanıcılardan destek talebinde bulunmayın. Bir sorun yaşarsanız lütfen sadece forumlarımızı kullanın.

Dr. Android

Admin
Yönetici
20.10.2012
6,204
4,055
12,937
Bazı uygulamalarda bildirim ve konum sorunu yaşıyorum başka bir romdan dosyaları değiştirsek duzelirmi acaba insertcoin veya wenom karışımı bir rom yapamazmiyiz soul tweak li

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Venom'un tweak'ini hiçbirinde kullanamazsınız, zamanında denedim, hiçbir işlevi çalışmıyor.sistem dosyaları ile entegreli şekilde çalışıyor tüm tweakleri.
Soul u insert e entegre edebilirsin ama ne kadar doğru olur orası tartışılır.Şarj süresi framework lar ile çok fazla oynandığı için hızlı tükeniyor.İnstert'in sistem optimizasyonu iyi olduğu için batarya ve stabilitesi en iyi romlardan biri.

12burak34

Bir Hectisi Sever..
Kayıtlı kullanıcı
25.08.2014
65
2
457
Beyler bu romu uzun zamandır kullanıyorum. 4.5G Sim kart da aldım. Nerdeyse 2 Ay olacak halen 4.5G ye bağlanamıyoruz. Sadece H yazıyor mobil veride..
Şebeke seçimini 2g/3g/4g şeklinde ayarladım. Romdan kaynaklı olabilir mi ?

yaser.ozcan

Aktif üye
Kayıtlı kullanıcı
13.08.2015
107
32
622
Beyler bu romu uzun zamandır kullanıyorum. 4.5G Sim kart da aldım. Nerdeyse 2 Ay olacak halen 4.5G ye bağlanamıyoruz. Sadece H yazıyor mobil veride..
Şebeke seçimini 2g/3g/4g şeklinde ayarladım. Romdan kaynaklı olabilir mi ?
Htc one m7 nin Çıktığı Zamanda Türkiye de 4G yoktu o sebeple htc Türkiye ye 4G desteklemeyen yani 801e modelini dağıttı bu yüzden cihazlarımız 4.5G yi desteklemiyor

marslan81

Cevabınız onda
Kayıtlı kullanıcı
24.02.2013
854
193
3,107
Htc one m7 nin Çıktığı Zamanda Türkiye de 4G yoktu o sebeple htc Türkiye ye 4G desteklemeyen yani 801e modelini dağıttı bu yüzden cihazlarımız 4.5G yi desteklemiyor

4g destekliyor 4.5g desteklemiyor,

HTC One M9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi