• Özel mesaj, sohbet ya da Facebook, Twitter ve Google+ üzerinden kullanıcılardan destek talebinde bulunmayın. Bir sorun yaşarsanız lütfen sadece forumlarımızı kullanın.

İstek / Öneri  LG G3 Lollipop 5.0 Root

MuhYal

Muhammed Yalçınkaya
Yönetici
Ben bakayım birde ben anlatayım :)

Ganzilis

Kayıtlı kullanıcı
Programı indirdim. Önce adb komutu verdim daha sonra kapatıp bu sefer adb devices yazdım.

http://fs2.directupload.net/images/150129/7ejkzjso.png

edit: pardon telefondan tamama basmamışım :d lg yazan yerin sonu device oldu
edit: srs rootu çalıştırdım fakat adb offline diyor yine
edit: şöyle bir şey oluyor yalnız. mesela adb device komutu verince telefonda popup çıkmadan lg satırının sonunda unauthorized yazıyor. daha sonra telefona popup tamama basınca tekrar komut veriyorum bu sefer device diyor. aynı şekilde srs root ile rootlamaya çalışınca starting adb server diyor telefonda popup çıkmadan adb offline diyor.

Son düzenleme:

SaHaBeKraL

Kayıtlı kullanıcı
Şu an bende myle bir çıkmax yolum içerisindeyim ki anlatanam ay oldu nisan lolipop çıkalı oldu 6 7 ay halendaha root çıkacak abi ben ilk çıktığında samsung s3 aldım iki gün sonra rootladım telefonu ama şuna bakarmısın yaaaa rezillik ama neyse senin verdiğin dosyaları deneyecem bakayım hangisi olacak

MuhYal

Muhammed Yalçınkaya
Yönetici
Dostum bir kaç denememiz oldu tam sonuç alamadık üst sürümlere güncelleme yaparken sorun yaşandı ve suçlusu biz olduk o nedenle HTC, Sony ve LG için herşeyden emin olduktan sonra paylaşım yapıyoruz.

Ganzilis

Kayıtlı kullanıcı
@MuhYal Hâlâ çıkmadı mı 5.0 root ? Şöyle bir video var 9 Nisan'da yayınlanmış. Yeni yani. Güvenilir midir ?

edit: Şu videoyuda buldum. 21 Mart tarihli

Ayrıca bu var ** 5 gün önce yayınlanmış