İstek / Öneri  LG G3 Lollipop 5.0 Root

MuhYal

Muhammed Yalçınkaya
Yönetici
15.02.2014
7,163
769
13,452
İstanbul
www.muhyal.com
ROM
OEM
Android versiyonu
9
Recovery
Yok
Cihaz
S9+
Ben bakayım birde ben anlatayım :)

• Beğen
Reactions: Ganzilis

MuhYal

Muhammed Yalçınkaya
Yönetici
15.02.2014
7,163
769
13,452
İstanbul
www.muhyal.com
ROM
OEM
Android versiyonu
9
Recovery
Yok
Cihaz
S9+
ADB modunu biliyorsun değil m klasör içerisinde sol shift ile sağ tıklayıp komut penceresini burada aç şeklinde?

Cihazını bağlayıp aşağıdaki verdiğim dosyayı indirip boş bir alana çıkartıp içerisinde komut penceresini açıp
Kod:
adb devices
komutunu girer misin?

Dosya bağlantısı: http://www.mediafire.com/download/3hkntltemcyvmhj/ADB+Drivers_Updated.zip

Ganzilis

Kayıtlı kullanıcı
21.01.2015
14
0
12
25
Trabzon
Cihaz
LG G3
Programı indirdim. Önce adb komutu verdim daha sonra kapatıp bu sefer adb devices yazdım.

http://fs2.directupload.net/images/150129/7ejkzjso.png

edit: pardon telefondan tamama basmamışım :d lg yazan yerin sonu device oldu
edit: srs rootu çalıştırdım fakat adb offline diyor yine
edit: şöyle bir şey oluyor yalnız. mesela adb device komutu verince telefonda popup çıkmadan lg satırının sonunda unauthorized yazıyor. daha sonra telefona popup tamama basınca tekrar komut veriyorum bu sefer device diyor. aynı şekilde srs root ile rootlamaya çalışınca starting adb server diyor telefonda popup çıkmadan adb offline diyor.

Son düzenleme:

MuhYal

Muhammed Yalçınkaya
Yönetici
15.02.2014
7,163
769
13,452
İstanbul
www.muhyal.com
ROM
OEM
Android versiyonu
9
Recovery
Yok
Cihaz
S9+
SRS Root uygulaması çalışmıyor onu denedik bu akşam maalesef yine beklemen gerekecek :)

SaHaBeKraL

Kayıtlı kullanıcı
07.04.2015
1
0
12
Sakarya
Cihaz
Lg g3
Şu an bende myle bir çıkmax yolum içerisindeyim ki anlatanam ay oldu nisan lolipop çıkalı oldu 6 7 ay halendaha root çıkacak abi ben ilk çıktığında samsung s3 aldım iki gün sonra rootladım telefonu ama şuna bakarmısın yaaaa rezillik ama neyse senin verdiğin dosyaları deneyecem bakayım hangisi olacak

MuhYal

Muhammed Yalçınkaya
Yönetici
15.02.2014
7,163
769
13,452
İstanbul
www.muhyal.com
ROM
OEM
Android versiyonu
9
Recovery
Yok
Cihaz
S9+
Dostum bir kaç denememiz oldu tam sonuç alamadık üst sürümlere güncelleme yaparken sorun yaşandı ve suçlusu biz olduk o nedenle HTC, Sony ve LG için herşeyden emin olduktan sonra paylaşım yapıyoruz.

Ganzilis

Kayıtlı kullanıcı
21.01.2015
14
0
12
25
Trabzon
Cihaz
LG G3
@MuhYal Hâlâ çıkmadı mı 5.0 root ? Şöyle bir video var 9 Nisan'da yayınlanmış. Yeni yani. Güvenilir midir ?

edit: Şu videoyuda buldum. 21 Mart tarihli

Ayrıca bu var ** 5 gün önce yayınlanmış