• Merhaba, sitemizi reklamsız olarak görüntülemek, konular oluşturmak, tartışmalara katılmak ve diğer özelliklerden faydalanmak için hemen hesap oluşturabilirsin!
  • Özel mesaj, sohbet ya da Facebook, Twitter ve Google+ üzerinden kullanıcılardan destek talebinde bulunmayın. Bir sorun yaşarsanız lütfen sadece forumlarımızı kullanın.

UYGULAMA (.apk)  Lg G2 Twrp Recovery Yükleme [android 4.4.2 Kitkat - Tüm Modeller Için]

MuhYal

Muhammed Yalçınkaya
Yönetici
#1
Merhaba arkadaşlar bu yazımızda Android 4.4.2 sürümüne sahip LG G2 telefonumuza nasıl tek adımda TWRP Recovery sürümünü yükleyebileceğimizi öğreneceğiz.

Unutmayın! Cihazınızın sistem tarafında yapacağınız herhangi bir modifikasyonda garanti dışı kalırsınız. Uygulamadan doğabilecek tüm sorumluluk uygulayıcıya aittir. Cihazınızın sürücüleri yüklü değilse yükleyin ve işlemlere ondan sonra başlayın. Bu işlemleri yapmadan önce kişisel ayarlarınızı ve verilerinizi yedekleyin. Cihazınızın Ayarlar > USB hata ayıklama modunun etkin, pil seviyesinin en az yüzde 50 olduğundan emin olun.

Gereksinimler:
Root hakları atanmış ve Android 4.4.2 KitKat sürümüne güncellenmiş bir LG G2

İndirmeniz gereken dosya:
Uluslararası LG G2 için [İndir]

Yükleme adımları:
1. adım: Uygulamayı indirin ve telefonunuza normal bir şekilde yükleyin.

2. adım: Uygulamayı açın ve Flash Recovery butonunu kullanarak işlemi başlatın.

Hepsi bu kadar :)

İsterseniz işlem sonrası To recovery butonunu kullanarak cihazınızı özel TWRP recovery moduna sokabilirsiniz.

Yukarıdaki işlemleri sırasıyla ve hatasız olarak gerçekleştirdiğinizde işlem başarıyla sonuçlanacaktır. Aksi bir durumla karşılaştığınızda konu altından bize ulaşmaktan lütfen çekinmeyin. Kolay gelsin.
 
Üst