[KLAVUZ] Açılmayan ve FTM Hatası veren Telefonu Kurtarma

ferhat13

Kayıtlı kullanıcı
05.11.2014
1
0
12
ya ben turkcell maxi plus 5de denedimde &7ye geliyo ordan sonra fail dio telefon kapanıyo güncel bir sürümü varmı uygulamanın yada yardım edecek birisi ?

cixboy78

Kayıtlı kullanıcı
24.11.2014
3
0
12
hata veriyo line ''1 failed please reset the modem manually'' diye kafayı yiycem yardım edin

muhamm3ds

Kayıtlı kullanıcı
21.12.2014
1
0
12
İndirmeye başlıyor fakat birden bire durup uyarı veriyor, neden olabilir anlamadım ?

- - - Eklenen mesaj - - -

İndirmeye başlıyor fakat birden bire durup uyarı veriyor, neden olabilir anlamadım ? :goz:

azad1994

Kayıtlı kullanıcı
31.12.2014
1
0
12
Yaptm olmyor telefon hatta veriyo Com12 yerine com 9 geliyo ve yedide duryo ..
söylediqinizi Harfi harifne Yptım ama olmuyo

Tahircanc

Kayıtlı kullanıcı
20.03.2015
3
0
12
Hocam ellerinize sağlık her dediğinizi yaptım amatelefonda temassızlık var yükleme işlemi 6/100 olunca telefon kapanıyor yardımcı olurmusunuz ?

harun REİS 60

Kayıtlı kullanıcı
23.03.2015
1
0
12
ZTE BLADE S KULLANIYORUM DEDİKLERİZİNİ YAPTIM TELEFON AÇILIYOR AMA EKRAN SİMSİYAH FLAŞ FALAN YANIYOR ESKİ HALİNE NASIL GETİREBİLİRİM LÜTFENN YARDIMM EDİNN :(

ZTE BLADE S KULLANIYORUM DEDİKLERİZİNİ YAPTIM TELEFON AÇILIYOR AMA EKRAN SİMSİYAH FLAŞ FALAN YANIYOR ESKİ HALİNE NASIL GETİREBİLİRİM LÜTFENN YARDIMM EDİNN :(

ZTE BLADE S KULLANIYORUM DEDİKLERİZİNİ YAPTIM TELEFON AÇILIYOR AMA EKRAN SİMSİYAH FLAŞ FALAN YANIYORESKİ HALİNE NASIL GETİREBİLİRİM LÜTFENN YARDIMM EDİNN :(