• Özel mesaj, sohbet ya da Facebook, Twitter ve Google+ üzerinden kullanıcılardan destek talebinde bulunmayın. Bir sorun yaşarsanız lütfen sadece forumlarımızı kullanın.

[KLAVUZ] Açılmayan ve FTM Hatası veren Telefonu Kurtarma

ferhat13

Kayıtlı kullanıcı
ya ben turkcell maxi plus 5de denedimde &7ye geliyo ordan sonra fail dio telefon kapanıyo güncel bir sürümü varmı uygulamanın yada yardım edecek birisi ?

cixboy78

Kayıtlı kullanıcı
hata veriyo line ''1 failed please reset the modem manually'' diye kafayı yiycem yardım edin

muhamm3ds

Kayıtlı kullanıcı
İndirmeye başlıyor fakat birden bire durup uyarı veriyor, neden olabilir anlamadım ?

- - - Eklenen mesaj - - -

İndirmeye başlıyor fakat birden bire durup uyarı veriyor, neden olabilir anlamadım ? :goz:

azad1994

Kayıtlı kullanıcı
Yaptm olmyor telefon hatta veriyo Com12 yerine com 9 geliyo ve yedide duryo ..
söylediqinizi Harfi harifne Yptım ama olmuyo

Tahircanc

Kayıtlı kullanıcı
Hocam ellerinize sağlık her dediğinizi yaptım amatelefonda temassızlık var yükleme işlemi 6/100 olunca telefon kapanıyor yardımcı olurmusunuz ?

harun REİS 60

Kayıtlı kullanıcı
ZTE BLADE S KULLANIYORUM DEDİKLERİZİNİ YAPTIM TELEFON AÇILIYOR AMA EKRAN SİMSİYAH FLAŞ FALAN YANIYOR ESKİ HALİNE NASIL GETİREBİLİRİM LÜTFENN YARDIMM EDİNN :(

ZTE BLADE S KULLANIYORUM DEDİKLERİZİNİ YAPTIM TELEFON AÇILIYOR AMA EKRAN SİMSİYAH FLAŞ FALAN YANIYOR ESKİ HALİNE NASIL GETİREBİLİRİM LÜTFENN YARDIMM EDİNN :(

ZTE BLADE S KULLANIYORUM DEDİKLERİZİNİ YAPTIM TELEFON AÇILIYOR AMA EKRAN SİMSİYAH FLAŞ FALAN YANIYORESKİ HALİNE NASIL GETİREBİLİRİM LÜTFENN YARDIMM EDİNN :(