• Özel mesaj, sohbet ya da Facebook, Twitter ve Google+ üzerinden kullanıcılardan destek talebinde bulunmayın. Bir sorun yaşarsanız lütfen sadece forumlarımızı kullanın.

Resmi Güncelleme  [HTC U11]Stock RUU WWE, DualSim(TW), Developer ve Sprint Modeller

blueberry

Mehmet Birol Erol
Yardımcı Yönetici
Umarım böyle olmaz htc i gerek camera gerek ses gerekse donanımsal açıdan sevdik görsellikte biraz zayıf kaldı sadece
Kamera hız ve tepki verme süresi açısından mükemmel bir cihaz kasa inceliğini çok seviyorum. Diğer amiral modelleri incelediğimde gecikmeli işlemleri bariz bir şekilde gözlemliyebiliyorum, Bu yüzden iyi ki U11 almışım diyorum.

Pixel 3 in future

blueberry

Mehmet Birol Erol
Yardımcı Yönetici
Ve custom romlarla pekte bi güzel oluyor açıkcası seninle aynı renk mavi benim cihazda Mehmet abi
Hayırlı olsun güle güle kullan mavi renk gerçekten güzel. Custom Romu hiç kullanmıyorum ve özlemiyorum da Tolga, sorunsuz, akıcı ve stabil bir official rom kullanmanın keyfi bambaşka

Pixel 3 in future

tolga123zorba

Kayıtlı kullanıcı
Abi üretici firma ya mükemmele yakın hale getirdi yada geliştiriciler yetersiz kalıyor bu donanıma sahip cihazlarda daha farklı fonksiyonlar eklenebilirmiydi acaba

blueberry

Mehmet Birol Erol
Yardımcı Yönetici
Abi üretici firma ya mükemmele yakın hale getirdi yada geliştiriciler yetersiz kalıyor bu donanıma sahip cihazlarda daha farklı fonksiyonlar eklenebilirmiydi acaba
Evet Sense arayüzündeki özelleştirme seçenekleri çok sınırlı. Bir arkadaşm Mate on Pro aldı EMUI olarak adlandırılan bir arayüzü var bayıldım özelleştirme yapmak için herşey düşünülmüş zaten sloganı "Herşeyi yapılmış, Sonsuz Fırsatlar" (Made for All, Infinitive Opportunities)
Tek kötü yanı Kirin işlemci çok takılma oluyor kullanımı keyif vermiyor ama gerçekten geliştiricilerin aklından geçen bütün özelleştirmeler fazlasıyla mevcut.

Pixel 3 in future

Trnn

Kayıtlı kullanıcı
Ledroid rom ve Eas kernel performansı.

Sayfada sorun var sanırım resim yüklenemiyor.

Son düzenleme: