• Özel mesaj, sohbet ya da Facebook, Twitter ve Google+ üzerinden kullanıcılardan destek talebinde bulunmayın. Bir sorun yaşarsanız lütfen sadece forumlarımızı kullanın.

Resmi Güncelleme  [HTC U11]Stock RUU WWE, DualSim(TW), Developer ve Sprint Modeller

tolga123zorba

Kayıtlı kullanıcı
Sunshine s of için nasıl ödeme yapacağım kredi kartım yok
 

blueberry

Mehmet Birol Erol
Yardımcı Yönetici
Öyle abi ama wenom team bırakmış rom derlemeyi ice room yok
S-OFF tarzı koruma tedbirlerinin en üst düzeyde olması geliştirme olanaklarını kısıtlıyor, garantili pozisyona dönmek imkansız olduğu için kullanıcılar da custom rom yüklemekten çekiniyorlar. Geliştiricilerin açtıkları konular eskisi kadar yüksek takip oranlarını bulmadığı için açıkcası onlar da fazla çaba göstermek istemiyorlar.

Pixel 3 in future
 

tolga123zorba

Kayıtlı kullanıcı
Mehmet abi mutlaka bir tolu olmalı aslında bu s of un ben teknik serviste bir arkadaşa sordum neden kalıcı s of yok diye diğer htc cihazlarına nazaran htc u, 11bootloaderin farklı olduğunu söyledi bu durumda bootloader partition tablosu daha dıkkatlımi incelenmeli acaba
 

tolga123zorba

Kayıtlı kullanıcı
Ama şu var abi çok güzel bir cihaz olmuş u 11 ve Mehmet abi cidi j15 yaptım 1.27.401.5 e ait dosyayı s on konumda olduğu halde sorunsuz flashladım ve güncellemeyide aldım
 

blueberry

Mehmet Birol Erol
Yardımcı Yönetici
Ama software status modified bot secure production durumda umarım kalıcı s of cıkar ve buna bir çözüm bulunur
Zannetmiyorum Tolga çözüm olsa şimdiye kadar bulunurdu büyük olasılıkla yeni çıkacak modellerde de güvenlik en yüksek düzeyde olacak. Belki geçici S-OFF yapmak bile mümkün olmayacak.

Pixel 3 in future
 
Üst