• Özel mesaj, sohbet ya da Facebook, Twitter ve Google+ üzerinden kullanıcılardan destek talebinde bulunmayın. Bir sorun yaşarsanız lütfen sadece forumlarımızı kullanın.

Resmi Güncelleme  [HTC U11]Stock RUU WWE, DualSim(TW), Developer ve Sprint Modeller

Trnn

Kayıtlı kullanıcı
Düşündüğün için sağol hocam. Yaşadığımız rezilliği tanımlayacak bi cümle kuramıyorum artık. Oreo nun üstüne 2 güncelleme daha geldi ; ruu gelmedi halâ. Aldığıma alacağıma bin pişman oldum yemin ediyorum. Satacam da bu şekilde alan olmaz diye mecbur bekliyorum dosyayı. Hayırlısıyla bi kurtulsam artık ; inanılmaz bunaldım. Htc defteri malesef kötü bir şekilde kapandı bende...
Evet senin için kötü bir tecrübe oldu malesef.

Trnn

Kayıtlı kullanıcı
hocam çift hatlı cihazı developer edition a dönüştürsek sorun çıkar mı?gözüne çarptı mı hiç bu tarz haberler.çift hat olduğu için biri çalışmayacak o kesin de.başka sorun olur mu acaba
Açıkcası bu konuyu pek görmedim. Ama dediğin gibi diğer sim çalışmayacaktır. Başkada bir sorun çıkacağını pek sanmam ama bilemeyiz tabi. İlaveten Dev edition modelinde dual sim modeli bulunmakta Ancak 4\64 modeli olarak.

Sırık

Kayıtlı kullanıcı
Açıkcası bu konuyu pek görmedim. Ama dediğin gibi diğer sim çalışmayacaktır. Başkada bir sorun çıkacağını pek sanmam ama bilemeyiz tabi. İlaveten Dev edition modelinde dual sim modeli bulunmakta Ancak 4\64 modeli olarak.

s-off yapmak istedim ödeme de yaptım ama download moda almadan açılıyor cihaz,

sürüm düşürüp yaptım.parayı iade ettiler,sonra dan kiki1 uzaktan sürümü düşürebilirim dedi bağlanıp 7.1.1 e düşürdü.jcase kızmasına rağmen :)

sonra dan bende tekrardan s-off yapıp super cid yaptıktan sonra avrupa ruu zip yükledim.

tuhafıma giden ise super cid olmasına rağmen güncelleme geldi cihaza

Son düzenleme:

lawyer25

Kayıtlı kullanıcı
Çıldırmak üzereyim ya bu kadar şanssızlık olabilir mi? Ruu dosyasını satın almak için Llabtoofer ile iletişime geçtim. Bekle bekle bi hal olduk ; dosyanın çıkacağı yok. Neyse her şey iyi hoş adam bağlandı pc ye. Ödeme için beni sitesine yönlendirdi. Kart bilgilerimi girip 25 doları ödeyeceğiz adam da dosyayı kuracak telefona. Ödeme ekranına geçtik. PayPal denen meret Türkiye de çalışmıyormus meğer. Öylece kaldık iyi mi? Adam bana diyor yurtdışından birini bul. Kimi bulayım ben ya :( ben böyle rezalet görmedim...

Trnn

Kayıtlı kullanıcı
Çıldırmak üzereyim ya bu kadar şanssızlık olabilir mi? Ruu dosyasını satın almak için Llabtoofer ile iletişime geçtim. Bekle bekle bi hal olduk ; dosyanın çıkacağı yok. Neyse her şey iyi hoş adam bağlandı pc ye. Ödeme için beni sitesine yönlendirdi. Kart bilgilerimi girip 25 doları ödeyeceğiz adam da dosyayı kuracak telefona. Ödeme ekranına geçtik. PayPal denen meret Türkiye de çalışmıyormus meğer. Öylece kaldık iyi mi? Adam bana diyor yurtdışından birini bul. Kimi bulayım ben ya :( ben böyle rezalet görmedim...
Bu işte bir yanlışlık var. aynı yöntemi kullananlar var yakın bir zamanda. ilaveten ben cihazımı pay pal üzerinden sanal kredi kartı olayı ile almıştım.

Sırık

Kayıtlı kullanıcı
Normalde olmaması gerekir sanırım ama emin değilim ancak Benimde olmadığı için olan bir şahıs üzerinden almıştım cihazı kredi kartı ile. Hesabı olan bir kişi ile çok rahat halledebilirsin bunu.
Kimi nerden bulurum hiçbir fikrim yok...
Kredi kartın yok mu peki? Sanal kart oluşturunca olmuyor mu acaba.

HTC U11 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi