• Merhaba, sitemizi reklamsız olarak görüntülemek, konular oluşturmak, tartışmalara katılmak ve diğer özelliklerden faydalanmak için hemen hesap oluşturabilirsin!
  • Özel mesaj, sohbet ya da Facebook, Twitter ve Google+ üzerinden kullanıcılardan destek talebinde bulunmayın. Bir sorun yaşarsanız lütfen sadece forumlarımızı kullanın.

Resmi Güncelleme  [HTC U11]Stock RUU WWE, DualSim(TW), Developer ve Sprint Modeller

Sırık

Popüler üye
Benim cihaz emea bölgesine aitti. Ben Taiwan a çevirmiştim oreo güncellemesini alabilmek için. Şimdi de ruu dosyası emea için çıktı Taiwan dan halâ ses yok. Böyle şansın......

sorun olmaz yine s-off yapıp geçersin diyecektm ki s-off ekibi ile sorun yaşadığın aklıma geldi

hiç mi açmıyor cihaz?çift hatlı hangi bölgeye ait?
Unuttunuz herhalde. Relocked bootloader yapmıştım. Ondan sonra hiç açılmadı, sürekli resetliyor kendini. Sadece download moda girebiliyorum. Ve yeniden bootloader kilidini açmama izin vermiyor cihaz. Taiwan oreo ruu dışında başka bir seçeneğim yok...

Sırık

Popüler üye
Unuttunuz herhalde. Relocked bootloader yapmıştım. Ondan sonra hiç açılmadı, sürekli resetliyor kendini. Sadece download moda girebiliyorum. Ve yeniden bootloader kilidini açmama izin vermiyor cihaz. Taiwan oreo ruu dışında başka bir seçeneğim yok...

aynı sorunu bende yaşamıştım bootloaderi kilitleyince,tabi o zaman noguat tabanında olduğum içn zip ruu ile hallettik.senin ki de aynı oldu ama oreo olunca sıkıntı tabi.bugün yarın çıkar bence.çünkü avrupa cihazlarına geçen gün çıktı ruu.zip. hindistan ve asya kaldı.

aynı sorunu bende yaşamıştım bootloaderi kilitleyince,tabi o zaman noguat tabanında olduğum içn zip ruu ile hallettik.senin ki de aynı oldu ama oreo olunca sıkıntı tabi.bugün yarın çıkar bence.çünkü avrupa cihazlarına geçen gün çıktı ruu.zip. hindistan ve asya kaldı.
Allah belasını versin hocam. 3 ay oldu güncelleme çıkalı. Halâ ortada bişey yok. Cihaz da 2 aydır kapalı. Öyle bunaldım ki artık... Şu dosya bi çıksın yükleyip hemen elden çıkaracağım telefonu. O kadar soğudum ki htc den anlatamam. Nougatta havada uçuşuyordu ruu dosyaları. Oreo da denen illette ne olduysa çıkmaz oldu. Llabtoofer denen şahıs 25 dolara satıyor ruu dosyasını. Ama İnat ettim. Vermeyecem o parayı.

Sırık

Popüler üye
bende ya satacam yada developer edition a dönüştürüp kullanacam.bende çökerse elimde kalır diye korkuyorum açıkçası:)
çift hatlı cihazım ama developer e dönüştürsem tek hat aktif kalır ve çalışır diye umut ediyorum.

ashuwa

Yeni kayıt oldu
merhaba, adb yüntemiyle recovery flashlamaya çalışırken "adb reboot bootloader" komutunu verince download moda almadan yeniden başlatıyor. sorun nedir acaba?

blueberry

Mehmet Birol Erol
Yardımcı Yönetici
Test Kullanıcısı
ROM Geliştirici
merhaba, adb yüntemiyle recovery flashlamaya çalışırken "adb reboot bootloader" komutunu verince download moda almadan yeniden başlatıyor. sorun nedir acaba?
Hangi konumda recovery flaşlama çalışıyorsunuz eğer download modunda yapıyorsanız ki doğrusu budur,bu konumda "adb reboot bootloader" değil:
Kod:
fastboot reboot-bootloader
komutunu girmelisiniz.
En gerekli adb ve fastboot komutları hakkında daha detaylı bilgi almak için aşağıdaki eğitsel konumuzu inceleyebilirsiniz:
https://www.andronetwork.com/konu/en-cok-gerekli-adb-komutlari.6923/

Son düzenleme:

ashuwa

Yeni kayıt oldu
Hangi konumda recovery flaşlama çalışıyorsunuz eğer download modunda yapıyorsanız ki doğrusu budur,bu konumda "adb reboot bootloader" değil:
Kod:
fastboot reboot-bootloader
komutunu girmelisiniz.
En gerekli adb ve fastboot komutları hakkında daha detaylı bilgi almak için aşağıdaki eğitsel konumuzu inceleyebilirsiniz:
https://www.andronetwork.com/konu/en-cok-gerekli-adb-komutlari.6923/
hocam cid_060 cihazımda 2.31.400.6 yüklü durumda. hafıza kartından yüklemeye çalışınca da bu hatayı alıyorum: