• AndroNetwork'da çerezler (cookies) kullanılmaktadır ve forumlarımızı kullanımınızda bu şartları kabul etmiş sayılırsınız. Daha fazla bilgi edinin.
  • Merhaba, sitemizi reklamsız olarak görüntülemek, konular oluşturmak, tartışmalara katılmak ve diğer özelliklerden faydalanmak için hemen hesap oluşturabilirsin!
  • Özel mesaj, sohbet ya da Facebook, Twitter ve Google+ üzerinden kullanıcılardan destek talebinde bulunmayın. Bir sorun yaşarsanız lütfen sadece forumlarımızı kullanın.

Resmi Güncelleme [HTC U11]Stock RUU WWE, DualSim(TW), Developer ve Sprint Modeller

Sırık

Popüler üye
Himm,vay uyanık.bence biraz daha bekle yada bir teknik servise götür 40-50 TL e yazılım attır.unlock modelini ruu çıktı sanırım

HTC U11 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kızılay da merdiven altı bi telefoncuya götürdüm geçenlerde. İmei ile birlikte toplam 150-200 tl yi bulur dedi. Cihaz yurtdışı ; teknik servise götürsem bakar mı? Teleservice, kvk falan?

arkadaşlar bende desire 826 dual var android sürümü 5.0 ama 6.0 yapmak istedim ama yapamadım bi türlü,s-off ,boot kilidi açık.

yüklü yazılım bu

0PHCIMG A52 DTUL L50 DESERE SENSE60 HTC Avrupa 1.1 8.401.4

bunun 6.0 ı var indirdim download yöntemi ile yapmaya çalıştım olmadı hata verdi.
fastboot dan da hata verdi.

not: sorun çözüldü.

Son düzenleme: