• Merhaba, sitemizi reklamsız olarak görüntülemek, konular oluşturmak, tartışmalara katılmak ve diğer özelliklerden faydalanmak için hemen hesap oluşturabilirsin!
  • Özel mesaj, sohbet ya da Facebook, Twitter ve Google+ üzerinden kullanıcılardan destek talebinde bulunmayın. Bir sorun yaşarsanız lütfen sadece forumlarımızı kullanın.

Resmi Güncelleme  [HTC U11]Stock RUU WWE, DualSim(TW), Developer ve Sprint Modeller

Trnn

Cevabınız onda
U11 çıkalı nerdeyse bir sene oldu,orea da nerdeyse 2 ay olmak üzere ama hala ruu dosyaları yok.bitmiş bu htc.yazık ya.rom vs de bitti
Hndistan modelde manuel geçiş yapılması sonrası malesef ota güncelleme sıkıntısı ortaya çıkmakta ve bu durum bendede sorun çıkardı. Bugün nandroid backup ve diğer tüm dosyalar yayınlandı. firmware dosyasını dpwnload modda yükleyerek yazılım numarası düzeltilebilmekte. Bugün denedim ve bir sorun oluşmadı.
 

Trnn

Cevabınız onda
Aynen biraz önce yayınlandı yükledim ve firmware sürümüm 2.42.400.3 Nandroid backup dosyasıda yayınlandı.
 

Trnn

Cevabınız onda
şu an bende leedroid rom yüklü ,sırasıyla be yapmam gerekiyor peki.bende stok a dönmeyi düşünüyordum.direk nandroid backup u kursam olur mu
Öncelikli olarak firmware dosyasını ruu şeklinde sd karttan yükle. Sonrasında eğer twrp siliniyor ise twrp yükleyip nandroid backup yüklemesini yaparsın.
 
Üst