• Merhaba, sitemizi reklamsız olarak görüntülemek, konular oluşturmak, tartışmalara katılmak ve diğer özelliklerden faydalanmak için hemen hesap oluşturabilirsin!
  • Özel mesaj, sohbet ya da Facebook, Twitter ve Google+ üzerinden kullanıcılardan destek talebinde bulunmayın. Bir sorun yaşarsanız lütfen sadece forumlarımızı kullanın.

Resmi Güncelleme  [HTC U11]Stock RUU WWE, DualSim(TW), Developer ve Sprint Modeller

birde eski bootloader kilidi ile acmadı. htcdev sitesinden yeniden bootloader kilidi aldım oyle acıldı. onu da bi dene. inşallah acılır.
İyi de hocam o aşamaya kadar gelemiyorum ki. Bootloader kodunu yazar yazmaz hata alıyorum. Nasıl olacak dediğiniz şey?
 

Trnn

Cevabınız onda
Şuan komutu ezbere katırlamıyorum doğrusu. Diğer komutları görüyor ise bu komutuda görecektir bence. Denemekte fayda var.
 
merhaba mehmet bey. bi konuda yardımınıza ihtiyacım var. bende çift hatlı u11 cihazı var. be buna leedroid custom rom yükledim. yüklerkende internacionel seçtim ve tek hatlı gibi kullandım bi süre. sonra hattımı vodafoneden turkcelle taşıdım ama gelin görün ki stock romda hattı gören cihaz custom romda görmüyor. bu neden böyle oluyor, yardımcı olabilirmisiniz?
 
şimdilik sorunum çözüldü.romu yüklerken önce dual sim seçtim cihaz hattı gördü kurulumu yaptım. sonra tekrar baştan romu yükledim bu sefer tek hat seçtim bu sefer okudu hattı.
 

mehmet168

Yeni kayıt oldu
Selam bana 1.27.400.21 stock ruu lazım şu an oreo 2.31.400.6 dayım güncelleme alamıyorum. Temiz bir kurulum yapmam gerek. Bi de geri dönüş yaparsam sorun olurmu aceba.
 

Sırık

Popüler üye
U11 çıkalı nerdeyse bir sene oldu,orea da nerdeyse 2 ay olmak üzere ama hala ruu dosyaları yok.bitmiş bu htc.yazık ya.rom vs de bitti
 
Üst