• Merhaba, sitemizi reklamsız olarak görüntülemek, konular oluşturmak, tartışmalara katılmak ve diğer özelliklerden faydalanmak için hemen hesap oluşturabilirsin!
  • Özel mesaj, sohbet ya da Facebook, Twitter ve Google+ üzerinden kullanıcılardan destek talebinde bulunmayın. Bir sorun yaşarsanız lütfen sadece forumlarımızı kullanın.

Resmi Güncelleme  [HTC U11]Stock RUU WWE, DualSim(TW), Developer ve Sprint Modeller

kkalkan

Cevabınız onda
Test Kullanıcısı
Hocam cihaz relock durumda. Her şey stock. Recovery ekranına girebiliyorum. Başka da bişey olmuyor. Yeni çıkan taiwan otayi sd carddan yüklemeye çalıştım o da olmadı. Bootlopa düşüyor cihaz...
ses kısma ve power tuşunu basılı tutu bırakma taki dowload moda girene kadar. biraz uzun surebilir. hatta kac defa yeniden kapanıp acıla bilir . bi dene bakalım. dowload moda girmesi lazım.

kkalkan

Cevabınız onda
Test Kullanıcısı
Hocam kabloda ne olabilir ki? Bir problem olsa diğer komutları da algilamamasi gerekmez mi?
iki saatin sonunda usb kablonun yerini değiştim sadece. usb 3.0 bağlı idi normal usb ye taktım ve komutları kabul etti. normal gibi görünmüyor ama basit birşey yuzunden saatlerce uğraşıyorsun. :) denemekte fayda var bence.

iki saatin sonunda usb kablonun yerini değiştim sadece. usb 3.0 bağlı idi normal usb ye taktım ve komutları kabul etti. normal gibi görünmüyor ama basit birşey yuzunden saatlerce uğraşıyorsun. :) denemekte fayda var bence.
Micro usb type c ye dönüştürücü var. Normal usb kablosuna onu takıp bi de öyle deneyelim bari...

kkalkan

Cevabınız onda
Test Kullanıcısı
birde eski bootloader kilidi ile acmadı. htcdev sitesinden yeniden bootloader kilidi aldım oyle acıldı. onu da bi dene. inşallah acılır.