Resmi Güncelleme  [HTC U11]Stock RUU WWE, DualSim(TW), Developer ve Sprint Modeller

• Özel mesaj, sohbet ya da Facebook, Twitter ve Google+ üzerinden kullanıcılardan destek talebinde bulunmayın. Bir sorun yaşarsanız lütfen sadece forumlarımızı kullanın.

lawyer25

Aktif üye
Kayıtlı kullanıcı
18.06.2017
104
16
607
oreo çıkalı 2 ay oldu. bu ruu.zipler neden hâlâ yok piyasada? elim kolum bağlı bekliyorum...

kkalkan

Cevabınız onda
Kayıtlı kullanıcı
16.11.2012
2,110
1,028
7,557
Hocam oreo biraz sorunlu ve oturması zaman alacak gibi. Benzeri sorunları yaşayan çok insan var. Custom rom kurulumlarıda sıkıntılı malesef. Geçmiş olsun.
uzun uğraşlar sonucu düzelttim . ama o kadar ugraştım ki nasıl yaptın desen , anlatamam :) o kadar karışık. ama düzeldi. :)
birde oreo guncellemesi ile edge louncher de gelmiş. batarya suresi cok fark var ve sanki cihaz daha seri geldi ama.

lawyer25

Aktif üye
Kayıtlı kullanıcı
18.06.2017
104
16
607
uzun uğraşlar sonucu düzelttim . ama o kadar ugraştım ki nasıl yaptın desen , anlatamam :) o kadar karışık. ama düzeldi. :)
birde oreo guncellemesi ile edge louncher de gelmiş. batarya suresi cok fark var ve sanki cihaz daha seri geldi ama.
Hocam ben ne yapıcam; var mı bi fikrin? Cihaz açılmıyor?

Trnn

Cevabınız onda
Kayıtlı kullanıcı
26.09.2014
1,790
316
4,557
Evet kesinlikle cihaz daha seri ve batarya bir tık daha iyi durumda. :)

lawyer25

Aktif üye
Kayıtlı kullanıcı
18.06.2017
104
16
607
tam olarak nedir durumu. biraz detay veririmisin. cihazın bootloader kılıdı kapalı galiba.
Hocam cihaz relock durumda. Her şey stock. Recovery ekranına girebiliyorum. Başka da bişey olmuyor. Yeni çıkan taiwan otayi sd carddan yüklemeye çalıştım o da olmadı. Bootlopa düşüyor cihaz...