• AndroNetwork'da çerezler (cookies) kullanılmaktadır ve forumlarımızı kullanımınızda bu şartları kabul etmiş sayılırsınız. Daha fazla bilgi edinin.
  • Merhaba, sitemizi reklamsız olarak görüntülemek, konular oluşturmak, tartışmalara katılmak ve diğer özelliklerden faydalanmak için hemen hesap oluşturabilirsin!
  • Özel mesaj, sohbet ya da Facebook, Twitter ve Google+ üzerinden kullanıcılardan destek talebinde bulunmayın. Bir sorun yaşarsanız lütfen sadece forumlarımızı kullanın.

Resmi Güncelleme [HTC U11]Stock RUU WWE, DualSim(TW), Developer ve Sprint Modeller

oreo çıkalı 2 ay oldu. bu ruu.zipler neden hâlâ yok piyasada? elim kolum bağlı bekliyorum...

kkalkan

Cevabınız onda
AN Sever ♥
ROM Test Kullanıcısı
Hocam oreo biraz sorunlu ve oturması zaman alacak gibi. Benzeri sorunları yaşayan çok insan var. Custom rom kurulumlarıda sıkıntılı malesef. Geçmiş olsun.
uzun uğraşlar sonucu düzelttim . ama o kadar ugraştım ki nasıl yaptın desen , anlatamam :) o kadar karışık. ama düzeldi. :)
birde oreo guncellemesi ile edge louncher de gelmiş. batarya suresi cok fark var ve sanki cihaz daha seri geldi ama.