• Merhaba, sitemizi reklamsız olarak görüntülemek, konular oluşturmak, tartışmalara katılmak ve diğer özelliklerden faydalanmak için hemen hesap oluşturabilirsin!
  • Özel mesaj, sohbet ya da Facebook, Twitter ve Google+ üzerinden kullanıcılardan destek talebinde bulunmayın. Bir sorun yaşarsanız lütfen sadece forumlarımızı kullanın.

Genel Htc U11 S-on Cihazlarda Oreo'dan Nougat sürüme düşürme yolu.

Saygılar bu arada dısplay always on aktifken ekran açılıp kapanmasını fark ettinmi hocam

Trnn

Cevabınız onda
Hocam bu yöntemi ben denedim denediğimde leedroid rom kurulu idi hata aldım sonra linkini verdiğim 2.33.401.10 a ait ruh flashladım ve sonrasında nougat a düşmede sorun olmadı
Muhtemelen başka bir sorun oluşmuştur. Ben viper rom üzerinden geçiş yapmıştım. Ön koşul olarak zaten stock rom zorunluluğu istenmemekte.

Leedroid rom kurulu değilmi hocam sizde kullandığınız romda dısplay always on aktif konumda iken ekran belirli periyotlarla açılıp kapanıyor

ikinize de teşekkür ediyorum hocam,iyi akşamlar diliyorum.
flaşladım romu oreo olması sorun değil benim açımdan gerçi artısı varmı bilmiyorum mesela s_off mümkündür nougatta?
ya da başka bilmediğim vardır .
flaşladım şuan kuruluyor.sadece açılışta sanırım bootloader açıldığı için uyarı yazısı ile açılıyor.