• Merhaba, sitemizi reklamsız olarak görüntülemek, konular oluşturmak, tartışmalara katılmak ve diğer özelliklerden faydalanmak için hemen hesap oluşturabilirsin!
  • Özel mesaj, sohbet ya da Facebook, Twitter ve Google+ üzerinden kullanıcılardan destek talebinde bulunmayın. Bir sorun yaşarsanız lütfen sadece forumlarımızı kullanın.

Sorun [HTC U 11] Güncelleme Sorunu.

Ben Cid kodunu google play den "Simple Cid Getter" adlı uygulamayı indirerek öğrendim, "Fastboot getvar all" komutu nasıl kullanılır? nereye yazmak lazım?

Mehmet abi ben ş of sonrası cid değişimi yaptım cihaz rotlu ve unlocked konumda idi restart yapınca ş on a döndü paylaştığın dosyalardan uyumlu olanı download modundan sorunsuz flashladım ve güncelleme geldi

Dün cihazı Delta servise götürdüm. Sağolsunlar Gezegen iletişimden Ahmet bey ve Delta servisten Uğur bey çok alaka gösterdiler. Cihaza yeni yazılım yüklendi, yeni yazılım Cid HTC_001 WWE ile Android 8.0.0 2.33.401.10 . Şu an her şey yolunda görünüyor ve bariz hızlanma hissediyorum. Pil şarj deşarj konusunda ise farklılık hissetmedim. Slm.