• Merhaba, sitemizi reklamsız olarak görüntülemek, konular oluşturmak, tartışmalara katılmak ve diğer özelliklerden faydalanmak için hemen hesap oluşturabilirsin!
  • Özel mesaj, sohbet ya da Facebook, Twitter ve Google+ üzerinden kullanıcılardan destek talebinde bulunmayın. Bir sorun yaşarsanız lütfen sadece forumlarımızı kullanın.

Sorun [HTC U 11] Güncelleme Sorunu.

Sorunu çözmek için stok firmaware yükledim sonra düzeldi s on konumda buradaki dosyalar Flash kalabiliyor denedim

Bahsettiğiniz işlemi servis yapıyor mu? Cihazım garantili olduğu için sorumluluk almak istemem. Sizin cihaz şimdi güncelleme mi almıyor?

Cihazınızı önce download moda alın sonra bootloader sonra recovery de başlatın ve bakın twrp diye bir ekranla karşılaşıyormusnuz

Kısacası senin aldığın hata modifikasyon yapılmış sistem hatası benim cihazımdaki durum ise cid kodum uyumsuzdu ben sorunumu çözdüm

Ulaştım; power düğmesi ile ses kısma tuşuna aynı anda basıp download modu, sonra recovery kısmına geldim, herhangi bir ünlem işareti çıkmadı, sonra re-start yaptım. Bu modifikasyon yapılmış sistem hatası neden olur acaba, ne gibi bir modifiye yapılmış? Şu an Cid_A07 (Russia) , bu Cid e geçiş yaparlarken mi olmuştur?