• Merhaba, sitemizi reklamsız olarak görüntülemek, konular oluşturmak, tartışmalara katılmak ve diğer özelliklerden faydalanmak için hemen hesap oluşturabilirsin!
  • Özel mesaj, sohbet ya da Facebook, Twitter ve Google+ üzerinden kullanıcılardan destek talebinde bulunmayın. Bir sorun yaşarsanız lütfen sadece forumlarımızı kullanın.

Sorun [HTC U 11] Güncelleme Sorunu.

#41
Ben Cid kodunu google play den "Simple Cid Getter" adlı uygulamayı indirerek öğrendim, "Fastboot getvar all" komutu nasıl kullanılır? nereye yazmak lazım?
 
#45
Mehmet abi ben ş of sonrası cid değişimi yaptım cihaz rotlu ve unlocked konumda idi restart yapınca ş on a döndü paylaştığın dosyalardan uyumlu olanı download modundan sorunsuz flashladım ve güncelleme geldi
 
#47
Dün cihazı Delta servise götürdüm. Sağolsunlar Gezegen iletişimden Ahmet bey ve Delta servisten Uğur bey çok alaka gösterdiler. Cihaza yeni yazılım yüklendi, yeni yazılım Cid HTC_001 WWE ile Android 8.0.0 2.33.401.10 . Şu an her şey yolunda görünüyor ve bariz hızlanma hissediyorum. Pil şarj deşarj konusunda ise farklılık hissetmedim. Slm.
 
Üst