• Merhaba, sitemizi reklamsız olarak görüntülemek, konular oluşturmak, tartışmalara katılmak ve diğer özelliklerden faydalanmak için hemen hesap oluşturabilirsin!
  • Özel mesaj, sohbet ya da Facebook, Twitter ve Google+ üzerinden kullanıcılardan destek talebinde bulunmayın. Bir sorun yaşarsanız lütfen sadece forumlarımızı kullanın.

Sorun [HTC U 11] Güncelleme Sorunu.

#21
Sorunu çözmek için stok firmaware yükledim sonra düzeldi s on konumda buradaki dosyalar Flash kalabiliyor denedim
 
#22
Bahsettiğiniz işlemi servis yapıyor mu? Cihazım garantili olduğu için sorumluluk almak istemem. Sizin cihaz şimdi güncelleme mi almıyor?
 
#24
Cihazınızı önce download moda alın sonra bootloader sonra recovery de başlatın ve bakın twrp diye bir ekranla karşılaşıyormusnuz
 
#29
Kısacası senin aldığın hata modifikasyon yapılmış sistem hatası benim cihazımdaki durum ise cid kodum uyumsuzdu ben sorunumu çözdüm
 
#30
Ulaştım; power düğmesi ile ses kısma tuşuna aynı anda basıp download modu, sonra recovery kısmına geldim, herhangi bir ünlem işareti çıkmadı, sonra re-start yaptım. Bu modifikasyon yapılmış sistem hatası neden olur acaba, ne gibi bir modifiye yapılmış? Şu an Cid_A07 (Russia) , bu Cid e geçiş yaparlarken mi olmuştur?
 
Üst