• Merhaba, sitemizi reklamsız olarak görüntülemek, konular oluşturmak, tartışmalara katılmak ve diğer özelliklerden faydalanmak için hemen hesap oluşturabilirsin!
  • Özel mesaj, sohbet ya da Facebook, Twitter ve Google+ üzerinden kullanıcılardan destek talebinde bulunmayın. Bir sorun yaşarsanız lütfen sadece forumlarımızı kullanın.

Htc Ses Sorunu

Cihazım Htc one M8 Türkiye cid HTC__M27 S-ON durumda bootloader unlock halde rom atmıştım cihaza yaklaşık 1 yıl aynı cihazı kullandım sonra romda ses çıkmamaya başladı ve arama yapamıyordum tel donuyo birini arayınca sonra başka roma (ViperOnem8) geçtim ses geldi fakat boot ederken htc yazısında yeniden başlatıyodu 3 4 başlatma sonra açılıyodu . geri başka roma geçtim aynı sorun oluyor ne yapmam lazım sorun ne ise arama yaptırmıyor bana telefon donuyor ve telefonun sesi gidiyor ?

Trnn

Cevabınız onda
Cihazım Htc one M8 Türkiye cid HTC__M27 S-ON durumda bootloader unlock halde rom atmıştım cihaza yaklaşık 1 yıl aynı cihazı kullandım sonra romda ses çıkmamaya başladı ve arama yapamıyordum tel donuyo birini arayınca sonra başka roma (ViperOnem8) geçtim ses geldi fakat boot ederken htc yazısında yeniden başlatıyodu 3 4 başlatma sonra açılıyodu . geri başka roma geçtim aynı sorun oluyor ne yapmam lazım sorun ne ise arama yaptırmıyor bana telefon donuyor ve telefonun sesi gidiyor ?
Diğer S_rom,Ledroid vs romları denedinizmi?
Deneyipte aynı sonucu alır iseniz ruu yükleyerek stock roma dönün. Yinede Sorun devam eder ise durum donanımsal olabilir.

boot ta yeniden başlatma sorunu çözüldü ama telefonun şarjı biter yada yeniden başlatırsam telefon simi görmüyor ve baseband sürümünü görmüyor ve imei de okumuyor tekrar yeniden başlata başlata 2-3 seferde görüyordu sonra 1 hafta öyle kullandım şuan tekrar rom atıyorum eski rom viperonem8 idi şimdi ice rom atıyorum.Problemi çözemedim gitti ya

Trnn

Cevabınız onda
htc one m8 s-on cihaz için ruu nasıl flashlıcam sitedeki gönderiler çöp herhalde anlatırsanız svinirim.
Ruu dosyasını indirip dosya ismini 0P6BIMG olarak değiştirip sd karta atın ve cihazı bootloader moda alın cihaz dosyayı direk görecek ses açma ile kurulumu başlatın.

tamamdır üstad hallettim ya anca ruu yla çözebildim zahmet oldu kb. Nette ve forumda güncel ruu lar yok. Zor zahmet buldum s-on da hallettim. Yazılımsal sorun olduğunu anlamıştım. M8 kullanıyorsan tavsiye ettiğin romlar varmı pil bakımından.