• Özel mesaj, sohbet ya da Facebook, Twitter ve Google+ üzerinden kullanıcılardan destek talebinde bulunmayın. Bir sorun yaşarsanız lütfen sadece forumlarımızı kullanın.

HTC One'da Devrim Google Edition ve Ota Güncellemelerini Sorunsuz Alma..S-OFF Gerekli

ylmzdgkn

Kayıtlı kullanıcı
en son yayınlanan stock ruu versiyonu 4.4.2 mi yoksa 4.4 mü arkadaşlar bilgisi olan var mı?
 

karizma6080

Kayıtlı kullanıcı
en son aosp surumu 4.4.4 r2 dir.

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk.
M7 için ruu olarak şu an en son 4.4.2 var. yükledikten sonra güncellemeleri ota ile alıyorsun.

- - - Eklenen mesaj - - -

[RUU] Google Edition Conversion. 4.4.2 RUU Z… | HTC One | XDA Forum bu linkden download yaptım 4.4.2 yi. telefonun cid kodunu değiştirip normal ruu yukler gibi yukluyorum? dikkat etmem gereken baska bi işlem var mı?
Dikkat etmen gereken en önemli şey yedeklerini al, telefon komple sıfırlanacak. Onun dışında androidfile.txt dosyasına bak orada senin telefonunun mid nosu yazıyor olmalı. Yazmıyorsa kendin eklemen gerek,yazıyorsa dokunma. Cid ide değiştir sorunsuz flash lanacaktır.
 

ylmzdgkn

Kayıtlı kullanıcı
M7 için ruu olarak şu an en son 4.4.2 var. yükledikten sonra güncellemeleri ota ile alıyorsun.

- - - Eklenen mesaj - - -Dikkat etmen gereken en önemli şey yedeklerini al, telefon komple sıfırlanacak. Onun dışında androidfile.txt dosyasına bak orada senin telefonunun mid nosu yazıyor olmalı. Yazmıyorsa kendin eklemen gerek,yazıyorsa dokunma. Cid ide değiştir sorunsuz flash lanacaktır.
Herşey çok güzel :D sorunsuz flashladım 4.4.4 güncellemesinide aldım misler gibi kullanıyorum :D teşekkürler arkadaşlar.
 
Üst