• Özel mesaj, sohbet ya da Facebook, Twitter ve Google+ üzerinden kullanıcılardan destek talebinde bulunmayın. Bir sorun yaşarsanız lütfen sadece forumlarımızı kullanın.

HTC One'da Devrim Google Edition ve Ota Güncellemelerini Sorunsuz Alma..S-OFF Gerekli

QART

Kayıtlı kullanıcı
Hocam bide bişey daha soracağım bu işlemleri yaparken hboot un v si kaç olmalı 1.56 da yapabilir miyim yoksa 1.44 e mi dusureyim ?

QART

Kayıtlı kullanıcı
Yahu bu ruu işi de ne karışık bir olay ya anlamadim gitti he :D neyse ruu ile olduğu için sıkıntısız yani yazanların yap işlem tamam diyorsun :) deneyeceğim birkaç gün e :)

skinhead

Kayıtlı kullanıcı
Yahu bu ruu işi de ne karışık bir olay ya anlamadim gitti he :D neyse ruu ile olduğu için sıkıntısız yani yazanların yap işlem tamam diyorsun :) deneyeceğim birkaç gün e :)
eğer takıldığınız bir yer olursa yardımcı olurum hocam. aslında çok kolay işlemler sadece flashlıyorsunuz gerisini o hallediyor bu yüzden htc' yi seviyorum. :)

QART

Kayıtlı kullanıcı
çok müthiş anlatım ya adım adım uyguladım 5 dk de halloldu işlem bi cid olayında takıldım hboot olayı falan takıldı kafama ama gözümü karartıp denedim işlem hemen halloldu :) eline saglık başkan :D

QART

Kayıtlı kullanıcı
hocam stock a dönemiyorum cid i HTC__M27 olarak degistirdim ama bu cid e uygun olan daha önce stock a dönmek için kullandıgım ruu yu yuklemeye çalıştırıgımda hata veriyor bağlatı hatası var diyor anlamadım bir türlü halbuki daha önceden yapmıstım ama bu google edition dan donerken bir sıkıntı oldu heralde ne yapmam gerek acaba?

QART

Kayıtlı kullanıcı
hata kodu 170 diye bir hata veriyor. usb kablonun dogru baglı olduguna emin oldun diyor ama kablo baglı bilgisayar da görüyor.ayrıca denetim masasında da my htc diye cıkıor ama malesef yüklenmiyor ruu

BASKANCIHAN

Cihan Uluçay
Yardımcı Yönetici
Kardeş kendin tuş kombinasyonuyla al bootloader ekranına fastboot modunu seç power tuşuyla bağla bilgisayara görecek ve işlem tamamdır...

gereklii

Kayıtlı kullanıcı
merhaba ben foruma yeyi katıldım. google edition yükledim cid değiştirdim. hersey normal. fakat yeni güncelleme gelmedi yaklaşık 1 saat oldu. 4.3 görünüyor cihaz. yardımcı olursanız sevinirim.