• Özel mesaj, sohbet ya da Facebook, Twitter ve Google+ üzerinden kullanıcılardan destek talebinde bulunmayın. Bir sorun yaşarsanız lütfen sadece forumlarımızı kullanın.

HTC One S Sim Unlock | Sim Kilidi Kırma

Dr. Android

Admin
Yönetici
HTC One S modeli için sim kilidi kırma metodu çıktı. Öncelikle Sim kilidini kırmak için kesinlikle telefonunuzun rootlu olması gerekiyor.

HTC One S Sim Unlock | Sim Kilidi Kırma;

- Play store dan Android Terminal Emulator uygulamasını indirin https://play.google.com/store/apps/d...al.androidterm

- Telefonda arama kısmına gelip *#06# tuşlayın ve seri numaranızı öğrenip bir yere not alın.

- Android Terminal Emulator Uygulamasını açın. ekrana sırayla aşağıdaki komutları yazıp, klavyedeki enter tuşuna basın.

kg0-K1XzPkA4IKpXk-qPN6lCGb0JZarMIKr-LUsHMzK6Uq86OAecRHWx7BOXr1c_OQ.png

1.komut
2.komut

strings -n 8 /dev/block/mmcblk0p6
karşınıza pek çok satır çıkacaktır. Bu satırlar arasında UN_Lock_code= ile başlayan satırda = işaretinden sonraki numarayı bir kenara not edin.

mounes2

Kayıtlı kullanıcı
Hayir kesinlikle yapmayin block partitionlar farkli oyle olsaydi genel bolume acilirdi konu

Sent from my Galaxy Tab using Tapatalk.
neden sakin yapmiyimki ? ben denedim cok yazilar falan geldi ama bisey olmadi tehlikelimi acaba yaptigim sey gerci olmadi ama

peki bu m8 lerin kilidini nasil acariz

çarlıs davrin

Kayıtlı kullanıcı
neden sakin yapmiyimki ? ben denedim cok yazilar falan geldi ama bisey olmadi tehlikelimi acaba yaptigim sey gerci olmadi ama

peki bu m8 lerin kilidini nasil acariz
Block lara yazma islemi saka degil bilmeden de denemek dogru degil m8 mi yaziyor baslikta. Blocklar fakli muhtemelen baska bir blocku ama sisteme etki etmeyen orn recovery veya cache blo klarina yazdirdiniz. Benden size tavsiye, baslikta m8 yazmayincaya kadar baska telefonun islemlerini m8 e yapmayin.

Sent from my Galaxy Tab using Tapatalk.