• Merhaba, sitemizi reklamsız olarak görüntülemek, konular oluşturmak, tartışmalara katılmak ve diğer özelliklerden faydalanmak için hemen hesap oluşturabilirsin!
  • Özel mesaj, sohbet ya da Facebook, Twitter ve Google+ üzerinden kullanıcılardan destek talebinde bulunmayın. Bir sorun yaşarsanız lütfen sadece forumlarımızı kullanın.

hTc One Rom yüzünden kilitlendi açılmıyor Recovery modda açılmıyor

Bootloader kilidini açmışsınız endişelenecek bir şey yok,power ve volume down tuşuna basarak bootloader'a gir,USB kablosu ile PC-Telefon bağlantısı yap sonra Toolkit'den tekrar TWRP 2.6.3.3 img dosyasını flaşla ya da fastboot klasörü içine adını recovery olarak değiştirdiğin dosyayı kopyala ve Windows komut isteminden aşağıdaki komutu gir:

Kod:
fastboot flash recovery recovery.img
Aşağıdan indireceğin fastboot zip klasörünü masaüstüne aç ve fastboot klasörünü C dizini içine kopyala:

Dış bağlantıları görüntüleme yetkiniz bulunmuyor. Oturum açın ya da hesap oluşturun.

fastboot'dan adb komutu ile flaşlayacağınız TWRP 2.6.3.3 img dosyası (adını recovery olarak değiştirmeyi unutma)

Dış bağlantıları görüntüleme yetkiniz bulunmuyor. Oturum açın ya da hesap oluşturun.

S-OFF yapmadan da Recovery'ye girdikten sonra istediğin romu artık sorunsuz flaşlayabilirsiniz.
Teamwiver versem bu işlemleri bana uygularmısın hocam.

aynı sorunu bende yaşıyorum şu anda fakat çözemedim htc yazısında kalıyor, insert coin yükledim yaklaşık 15 dır aynı durumda

=>Sorunumu çözdüm

Son düzenleme: