• AndroNetwork'da çerezler (cookies) kullanılmaktadır ve forumlarımızı kullanımınızda bu şartları kabul etmiş sayılırsınız. Daha fazla bilgi edinin.
  • Merhaba, sitemizi reklamsız olarak görüntülemek, konular oluşturmak, tartışmalara katılmak ve diğer özelliklerden faydalanmak için hemen hesap oluşturabilirsin!
  • Özel mesaj, sohbet ya da Facebook, Twitter ve Google+ üzerinden kullanıcılardan destek talebinde bulunmayın. Bir sorun yaşarsanız lütfen sadece forumlarımızı kullanın.

Yardım Htc One M9 Verizon veya Sprint Cihaz Sorunları

zip uzantılı dosyayı daha önce belirtildiği gibi açmadan direkt Turan arkadaşın dediği gibi sadece başlığını değiştirip uzantısı zip olarak değiştirmeden sd karta atmayı deneyin

zip uzantılı dosyayı daha önce belirtildiği gibi açmadan direkt Turan arkadaşın dediği gibi sadece başlığını değiştirip uzantısı zip olarak değiştirmeden sd karta atmayı deneyin
Açmadan adını dediği gibi değiştirdim yine olmadı. bir de cid numarası öğrenmek için JOX diye bi apk kurdum böyle bişey çıktı
YOUR CID
VZW__001
SORRY JB OTA WILL NOT WORK

Trnn

Cevabınız onda
Açmadan adını dediği gibi değiştirdim yine olmadı. bir de cid numarası öğrenmek için JOX diye bi apk kurdum böyle bişey çıktı
YOUR CID
VZW__001
SORRY JB OTA WILL NOT WORK
Kullandığınız sd kartı pc üzerinden biçimlendirip daha sonra zip dpsyasını atmayı deneyin. Yine sorun olur ise sd kartınız sorunlu olabilir.

işyerinde paylaşım siteleri açılmadığı için göremiyorum linklerin dosya isimlerini yazarsanız bakalım
1-
Dış bağlantıları görüntüleme yetkiniz bulunmuyor. Şimdi oturum açın ya da hesap oluşturun.
HIMA_WL_N70_SENSE80_VZW_MR_4.49.605.11_AROMA.zip

2-
Dış bağlantıları görüntüleme yetkiniz bulunmuyor. Şimdi oturum açın ya da hesap oluşturun.

0PJAIMG_HIMA_WL[email protected]70710_CNV_1.26_002_release_511276_combined_signed_2_4.zip

2. linkteki orjinal rom olarak gözüküyor. yalnız şöyle bir durum var. bu romu cihaza atarsanız operatör cihazlarında olduğu gibi bazı kısıtlar veya online kayıt gibi durumlar oluşabilir.

2. linkteki orjinal rom olarak gözüküyor. yalnız şöyle bir durum var. bu romu cihaza atarsanız operatör cihazlarında olduğu gibi bazı kısıtlar veya online kayıt gibi durumlar oluşabilir.
Pirinçe giderken evdeki bulgurdan da olmayalım hesabı hiç bulaşmasam daha iyi olucak. Güncelleme çok da sıkıntı değil olmasa da olur ama en büyük sorunum telefonumun mobil wifi hotspot'unu aktif edemiyorum sürekli hata veriyor. Verizon gibi bazı operatörler bu özelliği kısıtlıyormuş bu yüzden açılmıyor sanırım.