• Merhaba, sitemizi reklamsız olarak görüntülemek, konular oluşturmak, tartışmalara katılmak ve diğer özelliklerden faydalanmak için hemen hesap oluşturabilirsin!
  • Özel mesaj, sohbet ya da Facebook, Twitter ve Google+ üzerinden kullanıcılardan destek talebinde bulunmayın. Bir sorun yaşarsanız lütfen sadece forumlarımızı kullanın.

Genel HTC ONE (M9) RUU, OTA Paketleri, Stock TWRP Backup Dosyaları, Firmware,ABOOT ve Daha Fazlası

blueberry

Mehmet Birol Erol
Yardımcı Yönetici
Test Kullanıcısı
ROM Geliştirici
hocam jtag yöntemi ile bu yongayamı rom yüklüyorlar. bootloader menude 14 img dosyasını flaslıyordukya. bu bloklarımı flaslıyorduk. eğer öyleyse flash işlemi başarılı oluyordu. ama sorun devam ediyordu. acaba bu yonganın bazı bölgelerinde sorunmu var. bu yonga içinde rom yüklü satılıyormu. alıp taktırsak olurmu.
Şimdi bunlarla uğraşan kalmadı orjinal HTC servisinde bile komple anakartı değiştirirler, tabii ki BTK'ya bilgilendirme yapılarak imei numarası da değişecek.

Şimdi bunlarla uğraşan kalmadı orjinal HTC servisinde bile komple anakartı değiştirirler, tabii ki BTK'ya bilgilendirme yapılarak imei numarası da değişecek.
anladım hocam telefon ya çöp olacak ya çöp olacak.

hocam son bir hareketle şunun faydası olurmu. dedinizya "download modu olşturan en önemli dosya aboot.img. sadece bu dosyanın flaşlanmasıyla download mode oluşturulur." acaba size linkini gönderdiğim ve benimde hepsini indirip sadece hosd.img dosyalarını flashlayıp denediğim bütün firmwareleri birde sadece aboot.img lerini flashlayıp denesem sizce uğraşmaya değermi. bir umut olurmu yoksa boşunamı uğraş olur.

blueberry

Mehmet Birol Erol
Yardımcı Yönetici
Test Kullanıcısı
ROM Geliştirici
hocam jtag yöntemi ile bu yongayamı rom yüklüyorlar. bootloader menude 14 img dosyasını flaslıyordukya. bu bloklarımı flaslıyorduk. eğer öyleyse flash işlemi başarılı oluyordu. ama sorun devam ediyordu. acaba bu yonganın bazı bölgelerinde sorunmu var. bu yonga içinde rom yüklü satılıyormu. alıp taktırsak olurmu.
Tek başına ayrı flaşlamak ile hepsini bir arada flaşlamak arasında bir fark yoktur sonuç değişmez.

Pixel 3 in future

Tek başına ayrı flaşlamak ile hepsini bir arada flaşlamak arasında bir fark yoktur sonuç değişmez.

Pixel 3 in future
hocam daha önce hepsinin sadece hosd img sini flaslamıştım. diğerlerini flaşlamamıştım. şimdide sadece aboot img yi flaşlayayım dedim. international olanların aboot, boot ve hod img lerini flaşlayıp denedim ama sonuç yine başarısız.

hocam anlaşılan bu telefon için yapacak bir şey kalmadı. en iyisi iyi bir tamirci bulup ona göstermek. doğubankta iyi tamirci var mıdır.

cradle06

Yeni kayıt oldu
arkadaşlar herkese iyi akşamlar, bende htc m9 yurtdışı cihaz var, cihaza güncelleme geldi sonra yükleme yarıda kesildi fakat imei gözükmüyor, rom attım başka başka ama sorun hala devam ediyor , cihaz soff konumda