• AndroNetwork'da çerezler (cookies) kullanılmaktadır ve forumlarımızı kullanımınızda bu şartları kabul etmiş sayılırsınız. Daha fazla bilgi edinin.
  • Merhaba, sitemizi reklamsız olarak görüntülemek, konular oluşturmak, tartışmalara katılmak ve diğer özelliklerden faydalanmak için hemen hesap oluşturabilirsin!
  • Özel mesaj, sohbet ya da Facebook, Twitter ve Google+ üzerinden kullanıcılardan destek talebinde bulunmayın. Bir sorun yaşarsanız lütfen sadece forumlarımızı kullanın.

Yardım Htc one m9 Açılmıyor

Valdond

Yeni kayıt oldu
Ben çözüm bulamadım yaklaşık 2 ay uğraştım. Çözüm bulabilen bir tamircide bulamadım. Nerdeyse Istanbulda ki tüm telefon tamircilerini gezdim. Önerim ekranı kırılmış anakartı sağlam bir telefon bulup onun anakartını kullanman yönünde.

m9deva

Yeni kayıt oldu
arkadaşlar benim htc one m9 telefonum var ve 1 hafta önce telefon kendi kendine kapandı açmaya çalıştığımda htc ekranı geliyor titreşim ile birlikte devamlı başlatmaya çalışıyor, tamir için özel servis olan bir arkadaşa verdim telefona bağlanamadıklarını söylediler daha öncede benzer bir problem yaşamıştıom ama iki defa üst üste hard reset atınca kendine gelmişti ama şimdi hiç bir şekilde açılmıyor hard resete bağlandığımda pc de görünüyor opja diye açılıp kapanırken hiç gözükmüyor . anakart değişikliği önerdiler ama farklı bir çözüm önerisi olan varmı acaba? yazılım teamvin diye bir yazılım yapan grup . yardım lütfen

İki yıldır hem ben, hemde oğlum HTC M9 kullanıyoruz. Benim telefonum birkaç kere brick olmuştu. Buradaki yardımsever arkadaşlar sayesinde hangi sorunla karşılaştıysam hallettim. Bendeki telefon s-off ve locked idi. Kendim önce unlock yaptım. Geçen yıl stock rom yüklemede bende de % 25'de yarıda kalmıştı. Sorunu custom rom yükleyerek çözmüştüm. Şimdi ise stock 7.0'ı memnuniyetle kullanıyorum. Custom romlar iyidir fakat şarjı biraz sömürürler. Stock romlar ise kullanış ve batarya açısından daha stabildir. Cihazı kötülemeden önce telefonun tüm sorunlarını çözmeyi öğrenin. Telefon tamircileri sadece Samsung, Lg modellerini bilirler. HTC onlara göre kapalı kutudur. Tüm bunları edindiğim tecrübelerime güvenerek yazıyorum.
Sizinde yapmanız gerekeni seferbey arkadaş net olarak yazmış. Uygulamak size kalıyor.
ustam cihazı bootloader unlock yaparak sadece custom rom yükleyebilirsin yada s-off yaptırıp stock rom yükleyebilirsin s-off ücretlidir. cihazınız şu an unbrick olmuş durumda htc lerde genelde oluyor system dosyaları siliniyor ve htc yazısında kalıyor tavsiyem s-off yaptırıp stock rom yüklemen