• AndroNetwork'da çerezler (cookies) kullanılmaktadır ve forumlarımızı kullanımınızda bu şartları kabul etmiş sayılırsınız. Daha fazla bilgi edinin.
  • Merhaba, sitemizi reklamsız olarak görüntülemek, konular oluşturmak, tartışmalara katılmak ve diğer özelliklerden faydalanmak için hemen hesap oluşturabilirsin!
  • Özel mesaj, sohbet ya da Facebook, Twitter ve Google+ üzerinden kullanıcılardan destek talebinde bulunmayın. Bir sorun yaşarsanız lütfen sadece forumlarımızı kullanın.

Yardım Htc one m9 Açılmıyor

Valdond

Yeni kayıt oldu
Merhaba arkadaşlar;
Sahip olduğum Htc one M9 telefonumun sarjı bitince (facebookta geziyordum) telefonu sarja taktım ve karşıma aşağıdaki görseldeki ekran geldi. 3-4 gün öncesi 650mb dolaylarında güncelleme indirdim ve güncelleme yüklenirken %25 dolaylarındayken yüklemede hata oluştu ve güncelleme yüklenmeden telefon normal olarak açıldı. Güncelleme olayından sonra telefonun şarjı bitince telefon ilk defa kapanmış oldu ve bu sorunla karşılaştım.
Dış bağlantıları görüntüleme yetkiniz bulunmuyor. Şimdi oturum açın ya da hesap oluşturun.

Reboot deyince telefon açılır gibi yapıyor ama htc yazılı ekran gelince biraz bekleyip tekrar kapanıyor ve sonra açılıyor gibiyken tekrar kapanıyor. Kısır döngü olarak
Reboot to bootloader üst görseldeki ekran tekrar geliyor.
Reboot to download mode Alttaki ekran geliyor,
Dış bağlantıları görüntüleme yetkiniz bulunmuyor. Şimdi oturum açın ya da hesap oluşturun.

Reboot to recovery mode Kısır dögü olarak sürekli açılıp kapanıyor (aşağıdaki görsel)

Power down telefon kapanıyor ama şarja takılı olduğu sürece tekrar ilk görseldeki ekran geliyor.

Karşılaştığım sorunun çözümü nedir.
Teşekkürlerimle Saygılar.

marslan81

Cevabınız onda
AN Sever ♥
ROM Test Kullanıcısı
Cihazın S-On ve Locked durumda yani müdahele edemeyiz. Yüklü güncellemenin RUU.exe'sini kurmayı deneyebilirsin ama işe yarayacağını sanmıyorum. Bazı telefoncular ücretli S-Off yapabiliyorlar, belki onlar halledebilir.

ustam cihazı bootloader unlock yaparak sadece custom rom yükleyebilirsin yada s-off yaptırıp stock rom yükleyebilirsin s-off ücretlidir. cihazınız şu an unbrick olmuş durumda htc lerde genelde oluyor system dosyaları siliniyor ve htc yazısında kalıyor tavsiyem s-off yaptırıp stock rom yüklemen

S-Of yapıp uygun ruu yukleminiz gerekiyor. Veya uygun ruu.exe bulup yuklemeniz gerekiyor.

HTC One M9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Valdond

Yeni kayıt oldu
Arkadaşlar bir süre aktif olamadım kusura bakmayın,
Telefon ile bilgisayar arası bağlantı kurulamıyor bu yüzden yazılım yükleyemedim mecburen anakart değişimi yapacağım.