• AndroNetwork'da çerezler (cookies) kullanılmaktadır ve forumlarımızı kullanımınızda bu şartları kabul etmiş sayılırsınız. Daha fazla bilgi edinin.
  • Merhaba, sitemizi reklamsız olarak görüntülemek, konular oluşturmak, tartışmalara katılmak ve diğer özelliklerden faydalanmak için hemen hesap oluşturabilirsin!
  • Özel mesaj, sohbet ya da Facebook, Twitter ve Google+ üzerinden kullanıcılardan destek talebinde bulunmayın. Bir sorun yaşarsanız lütfen sadece forumlarımızı kullanın.

Yardım Htc One M8 Rom Yükleme Sorunu

blueberry

Mehmet Birol Erol
AN Sever ♥
AN Yardımcı Yönetici
ROM Test Kullanıcısı
HTC Geliştiricisi
ROM Geliştiricisi
Dosya uzantısı doğru hocam ikinci defa .zip yok. Manuel olarak mı flaşlama yapayım yoksa relocked yaptıktan sonra mı deneyeyim
0 ve O farkını inceledin mi? Harf olarak değil rakam olarak baştaki 0 olacak.Manuel olarak flaşlama da olur ama bazı sıkıntılar ve hata kodları alabilirsin harici SD karta kopyalayıp bootloader'dan flaşlamak her zaman güvenli, eğer UNLOCKED pozisyonunda flaşlamaya izin vermiyorsa Manuel modda da flaşlamana izin vermez o zaman relocked işlemi yaparsın.

Rakam olarak dosya ismine de baktım hocam dediklerinizin aynısını yaptım sonuç yine aynı görmüyor...Başka birtane sd kart üzerinden deneyeceğim oda olmazsa manuel olarak deneyeceğim gelişmeleri yazarım hocam.

Bu arada sabrınız için teşekkür ederim hocam sağolun. : )

blueberry

Mehmet Birol Erol
AN Sever ♥
AN Yardımcı Yönetici
ROM Test Kullanıcısı
HTC Geliştiricisi
ROM Geliştiricisi
Rakam olarak dosya ismine de baktım hocam dediklerinizin aynısını yaptım sonuç yine aynı görmüyor...Başka birtane sd kart üzerinden deneyeceğim oda olmazsa manuel olarak deneyeceğim gelişmeleri yazarım hocam.

Bu arada sabrınız için teşekkür ederim hocam sağolun. : )
SD Kartınızın boyutu 32 GB olmalı ve FAT32 olarak önceden biçimlendirilmiş olmalı eğer 32 GB'dan büyükse eXFAT olarak biçimlendirilmesi gerekir.

yemre2000

Yeni kayıt oldu
Main Version bölümünde hiçbir şey yazmıyor, nasıl bootloader'da OS bilgisi boşsa fastboot getvar all komutu cevabında da OS bilgisi yok XDA'da araştırdığım kadarıyla 1.25.214500021.06G Baseband yani Radio versiyonuna denk gelen OS Versiyonları 4.16.401.10 ya da 4.16.401.13 bunlardan birisi ama hangisi ama her ikisine ait RUU dosyalarından birini de flaşlasan sorun olacağını sanmıyorum ya da bu versiyonlardan birine uyumlu TWRP Nandroid Backup dosyasını bulup TWRP'den Restore yaparak ana stock roma dönmüş olursun ama RUU flaşlamak kadar sağlıklı olmaz.

TWRP Nandroid Backup'lar:

4.16.401.10 - TWRP
4.16.401.13 - TWRP

RUU Dosyası (Zip formatında)

4.16.401.10 0PBIMG.zip
iyi günler hocam bendeki htc m8 in OS versiyonu 6.12.401.04 bunla alakalı ruu dosyası bulamadım. bu dosyayı indirsem dediğiniz gibi yükleyebilirmiyim