• Merhaba, sitemizi reklamsız olarak görüntülemek, konular oluşturmak, tartışmalara katılmak ve diğer özelliklerden faydalanmak için hemen hesap oluşturabilirsin!
  • Özel mesaj, sohbet ya da Facebook, Twitter ve Google+ üzerinden kullanıcılardan destek talebinde bulunmayın. Bir sorun yaşarsanız lütfen sadece forumlarımızı kullanın.

Yardım HTC One m8 - Orjinal Rom'a dönme ve Root kaldırma

badcrow

Yeni kayıt oldu
selam arkadaşlar htc m8 custom room yükledim ve restore yapıp tekrar orjinal haline dönmek istiyorum fabrikasyon haline nasıl yapabilirim bunun la ilgili izleme gereken yollar nelerdir saygılar

badcrow

Yeni kayıt oldu

BASKANCIHAN

Cihan Uluçay
Yardımcı Yönetici
Test Kullanıcısı
Nandroid backup yükleyeceksin fastboottan komutlarla yazılımı yenileceksin 1.54.401.5 eğer cihaz s-off ise s-on yapacaksın son olarakda bootloaderı kilitleyip faktory reset ota güncellemesini alıp tekrar faktory reset işlem tamam...

mordem21

Yeni kayıt oldu
Nandroid backup yükleyeceksin fastboottan komutlarla yazılımı yenileceksin 1.54.401.5 eğer cihaz s-off ise s-on yapacaksın son olarakda bootloaderı kilitleyip faktory reset ota güncellemesini alıp tekrar faktory reset işlem tamam...
hocam forumları cok karıştırdım ama htc one m8 root u kaldıramadım nandroıd yukledım ama twrp kalkmadı guncelleme yaparken twrp de takılıyor
htc one m8
cid m27
soff
twrp