• Merhaba, sitemizi reklamsız olarak görüntülemek, konular oluşturmak, tartışmalara katılmak ve diğer özelliklerden faydalanmak için hemen hesap oluşturabilirsin!
  • Özel mesaj, sohbet ya da Facebook, Twitter ve Google+ üzerinden kullanıcılardan destek talebinde bulunmayın. Bir sorun yaşarsanız lütfen sadece forumlarımızı kullanın.

HTC ONE M8 FASTBOOT SORUNU YARDIM

Trnn

Cevabınız onda
Twrp den full vipe yapın ve sonrasında format data ile biçimlendirin. Sonrasında rom kurulumuna geçersiniz. Kurulum bittiğinde ve reboot yaptığınızda size süper su uygulamasını yüklemek isteyip istemediğinizi soracaktır. Direk es geçin. Normalde custom romların geneli rootlu gelmektedir. Ledroid, Viper, Maximus hd romlar olabilir.

Minastreyd

Yeni kayıt oldu
hocam her şey için teşekkür ederim, sorunum recoveryi sürümünü değiştirememek ve super su yükleyememekmiş sanırım, cmd den cache temizleyip sürüm değiştirince düzeldi telefonum, şuan custom rom kuruldu çalışıyor. ilgilendiğiniz için saolun, aslında şu gapps konusu hala aklımda android 8.1 uyumlu gapps paketi var mı bildiğiniz? başka bir telefonda deneyeceğim;)

Trnn

Cevabınız onda
hocam her şey için teşekkür ederim, sorunum recoveryi sürümünü değiştirememek ve super su yükleyememekmiş sanırım, cmd den cache temizleyip sürüm değiştirince düzeldi telefonum, şuan custom rom kuruldu çalışıyor. ilgilendiğiniz için saolun, aslında şu gapps konusu hala aklımda android 8.1 uyumlu gapps paketi var mı bildiğiniz? başka bir telefonda deneyeceğim;)
Muhtemelen yanlış gps yükledğiniz için sorun olmuştur. Uygun gps paketini müsait olduğumda payşaşırım.

Minastreyd

Yeni kayıt oldu
Dış bağlantıları görüntüleme yetkiniz bulunmuyor. Oturum açın ya da hesap oluşturun.

Arm ve 8 şeçili olmalı
çok teşekkür ederim hocam allah senden razı olsun, ancak şöyle söylim bu sitede yer alan gps ler anladığım kadarı ile henüz 8.1 ile uyumlu değil hemen hemen hepsini denedim malesef olmuyordu, ancak bu linke tıklayıp;

Dış bağlantıları görüntüleme yetkiniz bulunmuyor. Oturum açın ya da hesap oluşturun.

opengapps-20180104-arm yolunu izleyip "pico" sürümünü indirirlerse yüklenecektir. Şuan oreo 8.1 sürümünde bu gps ile telefonum açıldı ve çalışıyor. Belki birilerine yardımcı oluruz diye belirtmek istedim tekrar teşekkürler hocam