Htc one m7 fastboot Telefonu bulamama sorunu

• Özel mesaj, sohbet ya da Facebook, Twitter ve Google+ üzerinden kullanıcılardan destek talebinde bulunmayın. Bir sorun yaşarsanız lütfen sadece forumlarımızı kullanın.

yigit9955

Yeni kayıt oldu
Kayıtlı kullanıcı
25.04.2015
3
0
12
Evet gecen gün elime gecen bootloaderi acik rootsuz android stok 4.4.3 isletim sistemine sahip olan bir htc one m7 edindim fakat cok önceden gelmis olsada telefonun bootloaderini kapayip android 5.0.1e güncelliyemedim cünki bilgisayar telefonu gördügü halde htc sync telefonu görmüyor tabiki o algilamadigi icin fastbootta fastboot oem lock komudunu giremiyorum bunun bir cözümü varsa lütfen yazin biraz aciliyeti varda

shin

Cevabınız onda
Kayıtlı kullanıcı
05.03.2013
1,138
407
3,107
Evet gecen gün elime gecen bootloaderi acik rootsuz android stok 4.4.3 isletim sistemine sahip olan bir htc one m7 edindim fakat cok önceden gelmis olsada telefonun bootloaderini kapayip android 5.0.1e güncelliyemedim cünki bilgisayar telefonu gördügü halde htc sync telefonu görmüyor tabiki o algilamadigi icin fastbootta fastboot oem lock komudunu giremiyorum bunun bir cözümü varsa lütfen yazin biraz aciliyeti varda
Htc synic'i kaldırmanız gerekiyor, driverlar kalsın ama, windows 7 kullanın bu arada.

yigit9955

Yeni kayıt oldu
Kayıtlı kullanıcı
25.04.2015
3
0
12
Tesekkür ederim o sorunu baska bir bilgisayardan baglanarak halletim de.... HTC nin sistemi digerlerinden farkli sanirim bootloaderi kapattiktan sonra yazilim güncellemeyi denedim ama sonuc hüsran bana %100 geri dönmeyi ve güncellemeleri alabilecek duruma nasil getirebilicegimi yazabilirmisiniz