• Merhaba, sitemizi reklamsız olarak görüntülemek, konular oluşturmak, tartışmalara katılmak ve diğer özelliklerden faydalanmak için hemen hesap oluşturabilirsin!
  • Özel mesaj, sohbet ya da Facebook, Twitter ve Google+ üzerinden kullanıcılardan destek talebinde bulunmayın. Bir sorun yaşarsanız lütfen sadece forumlarımızı kullanın.

HTC One (M7) CID M__27 Nandroid Yedek (4.19.401.8 RUU)

adsay35

Aktif üye
yok hocam ya görmüyor çıldırcam telefon elimde patlıycak telefon sonunda :((

adsay35

Aktif üye
saygı değer adminler sizin dediğiniz gibi otgsiz yükledim yedeği şimdi ne yapmam lazım garantiye göndermek için kilidi mi kapatıcam
htc dev den

blueberry

Mehmet Birol Erol
Yardımcı Yönetici
Test Kullanıcısı
ROM Geliştirici
saygı değer adminler sizin dediğiniz gibi otgsiz yükledim yedeği şimdi ne yapmam lazım garantiye göndermek için kilidi mi kapatıcam
htc dev den
S-ON"da yapılanlar çok sınırlı,şu anda Toolkit ile stock recovery flaşlayıp sonra relocked yapabilirsin ama RELOCKED garanti kapsamı dışındadır.Önce adb komutlarıyla kalıcı locked işlemi yapabilirsin ama bu sefer stock recovery flaşlayamazsın

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

FuXiN

Cevabınız onda
Test Kullanıcısı
bu işlem cihazı garanti kapsamına sokmak için değil ota güncellemeleri almak içindir.. cihazı garanti koşuluna sokmak için önce s-off sonra stok ruu falan filan baya uzun iş.. ama forumda konular ve bu konular üzerine yazılmış yığınla yazı var okursanız görürsünüz..

FuXiN

Cevabınız onda
Test Kullanıcısı
Kusura bakma yeni farkettim 4.19 ile başlayan img dosyası

S-ON"da yapılanlar çok sınırlı,şu anda Toolkit ile stock recovery flaşlayıp sonra relocked yapabilirsin ama RELOCKED garanti kapsamı dışındadır.Önce adb komutlarıyla kalıcı locked işlemi yapabilirsin ama bu sefer stock recovery flaşlayamazsın HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
cihazınıza uygun ruu dosyasını indirip yükleyin cihaz tamamiylen orjinal halde döner ondan sonra adb komutlarıylan locked yapın cihaz versiyonu 4.1.2 olacak bilginize

Contrario

Yeni kayıt oldu
Herkese merhaba!

Şuanda telefonum s -off, 4.19.401.9 firmware ve bu yedek yüklenmiş durumda. Yedeği restore ettikten sonra dosyanın içindeki stock recoveryi flashlayıp telefonu relock hale getirdim fakat recoveryi moda girdiğimde hala twrp açılıyor. Bu da işlemin başarısız olduğu ve telefonumun güncelleme alamayacağı anlamına geliyor.

Tekrar boot kilidini açıp, 4.19.401.8 firmwareyi flashladıktan sonra bu yedek ve recovery ile telefonu stock druma getirebilir miyim? Yoksa başka bir işlem mi yapmalıyım?

Yardımlarınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

blueberry

Mehmet Birol Erol
Yardımcı Yönetici
Test Kullanıcısı
ROM Geliştirici
Herkese merhaba!

Şuanda telefonum s -off, 4.19.401.9 firmware ve bu yedek yüklenmiş durumda. Yedeği restore ettikten sonra dosyanın içindeki stock recoveryi flashlayıp telefonu relock hale getirdim fakat recoveryi moda girdiğimde hala twrp açılıyor. Bu da işlemin başarısız olduğu ve telefonumun güncelleme alamayacağı anlamına geliyor.

Tekrar boot kilidini açıp, 4.19.401.8 firmwareyi flashladıktan sonra bu yedek ve recovery ile telefonu stock druma getirebilir miyim? Yoksa başka bir işlem mi yapmalıyım?

Yardımlarınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.
Yapabilirsin,stock recovery'yi fastboot veya toolkit ile flaşladıktan sonra

Kod:
 fastboot reboot-bootloader
komutu ile bootloader'a girip volume down ile recovery'yi onaylayıp recovery ara yüzünün stock mu custom mı olduğunu kontrol ettikten sonra relocked işlemini yapmış olsaydın bir daha bu işlemleri yeniden yapmak zorunda kalmazdın