• Merhaba, sitemizi reklamsız olarak görüntülemek, konular oluşturmak, tartışmalara katılmak ve diğer özelliklerden faydalanmak için hemen hesap oluşturabilirsin!
  • Özel mesaj, sohbet ya da Facebook, Twitter ve Google+ üzerinden kullanıcılardan destek talebinde bulunmayın. Bir sorun yaşarsanız lütfen sadece forumlarımızı kullanın.

HTC One (M7) CID M__27 Nandroid Yedek (4.19.401.8 RUU)

adsay35

Aktif üye
işaretli ama görmüyor delircem ya izmirde bunu yapabilen yok mu arkadaşlar bulubery hocam lütfen yardım edin

- - - Eklenen mesaj - - -

eskiden telefonum usb otg yi görüyordu ama şimdi görmüyor otg kablom çalışıyor ama görmüyor ne yaptıysam olmadı cihazı orjinal yapamadım

blueberry

Mehmet Birol Erol
Yardımcı Yönetici
Test Kullanıcısı
ROM Geliştirici
işaretli ama görmüyor delircem ya izmirde bunu yapabilen yok mu arkadaşlar bulubery hocam lütfen yardım edin

- - - Eklenen mesaj - - -

eskiden telefonum usb otg yi görüyordu ama şimdi görmüyor otg kablom çalışıyor ama görmüyor ne yaptıysam olmadı cihazı orjinal yapamadım
Eğer Recovery TWRP ise şu şekilde bir klasör sistemi oluşturun:

TWRP ----> BACKUP ----> 2014-02-15--12-55-44 KOT49H release-keys

TWRP adında boş bir klasör oluşturun sonra bunun içini açıp yine içinde ikinci olarak Backup adında bir klasör daha oluşturun sonra Nandroid Backup zip dosyasını masaüstüne açarak içindeki 2014-02-15--12-55-44 KOT49H release-keys dosyasını da Backup klasörü içine kopyalayın.Bu şekilde oluşturduğunuz klasörü USB Flash Bellek içine kopyaladıktan sonra Restore bölümünü işaretlediğinizde 2014-02-15--12-55-44 KOT49H release-keys dosyasını sistem görecek ve restore işlemine başlayacaktır.

FCgg8RQ.jpg

adsay35

Aktif üye
aynılarını yaptım olmuyor bilmiyorum neden yokmu bana izmirde bir admin yardım edecek ya neden olmuyor bilmiyorum

blueberry

Mehmet Birol Erol
Yardımcı Yönetici
Test Kullanıcısı
ROM Geliştirici
aynılarını yaptım olmuyor bilmiyorum neden yokmu bana izmirde bir admin yardım edecek ya neden olmuyor bilmiyorum
Evet USB-OTG'den maalesef olmuyor.TWRP/BACKUPS/Cihaz Seri Numarası/Fuxin arkadaşımızın paylaştığı Backup klasörü şeklinde bir klasörlemeye rağmen Backup klasörünü göstermiyor,CWM Recovery'de daha kolay oluyordu.

Moderatörün son düzenlenenleri:

blueberry

Mehmet Birol Erol
Yardımcı Yönetici
Test Kullanıcısı
ROM Geliştirici
valla blueberry hocam yardım edin cihaz tam anlamıyla gitmeden orjinalleştirmem lazım lütfen yardım edin :(
Bunu OTG'siz Root Explorer'dan yapabilirsin ama öncelikle cihazın seri numarasını bilmen gerekiyor.Bunu öğrendikten sonra önce BACKUPS adında boş bir klasör,sonra da bunun içinde cihazın seri numarasını içeren boş bir klasör oluştur içine Fuxin arkadaşımızın zip dosyası içindeki 2014-02-15--12-55-44 KOT49H release-keys klasörünü (Seri numaralı adlandırılan klasörün içine) kopyala.BACKUPS klasörü telefonun SD Kartı içine kopyala,sonra Root explorer ile 0/mnt/shell/emulated/TWRP dizini içine kadar gidin ve biraz önce oluşturduğunuz BACKUPS klasörünü TWRP içine Root Explorer'dan Copy seçeneği ile kopyalayın.Recovery'ye girdiğinizde Restore seçeneğini tıkladığınızda restore klasörünü göreceksiniz.

Moderatörün son düzenlenenleri:

FuXiN

Cevabınız onda
Test Kullanıcısı
cihazınızın seri numarasını ayarlar - hakkında - telefon kimliği altında ulaşılabilirsiniz..

Recovery modda cihazın USB OTO kablosunu görmeme sorunu bende de bir kaç kez oldu ama sorun kabloda değil USB bellekte yada kart okuyucusunda olduğunu farkettim.. Sizde farklı Bellekler ile deneyin derim..

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

FuXiN

Cevabınız onda
Test Kullanıcısı
Sana ne kadar teşekkür etsek azdır Metin.S-OFF yapamayan ama UNLOCKED yapıp custom rom flaşlamış olan S-ON kullanıcıları için OTA güncellemesi almak amacıyla Stock Roma dönme işleminde bu NANDROID BACKUP dosyası vazgeçilmez çok önemli bir kaynak olacaktır.Hemen konuyu sabitleyeceğim.
Ne demek abi elimden geleni yaptım. Forum demek Yardımlaşma demektir..

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

adsay35

Aktif üye
Ht3377w901097 serİ numarasi bu aynen blacmarttan parali root explorere İndİrdİm bakalim olucak mi İnŞallah olur

adsay35

Aktif üye
izin vermiyor root tan dediğiniz dosyaları açıyoru işt twrp nin içine kopyalamaya gelince telefon donup kalıyor 193 mb tını yüklerken öle donup kalıyor hiç bir işlem yapmıyor telefon aptallaşıyor