• Özel mesaj, sohbet ya da Facebook, Twitter ve Google+ üzerinden kullanıcılardan destek talebinde bulunmayın. Bir sorun yaşarsanız lütfen sadece forumlarımızı kullanın.

HTC One (M7) CID M__27 Nandroid Yedek (4.19.401.8 RUU)

FuXiN

Kayıtlı kullanıcı
Recovery: Twrp

Full yedektir hiç bir eksigi gedigi yoktur. Yedek restore edildiğinde direk kurulum ekranından başlıyacaktır..

dosyaların içinde yedeğin alındığı recovery versiyonu ve stok recovery dosyalarıda eklenmiştir.. ota güncelleme almak isteyenler içi..

rardan çıkan ''2014-02-15--12-55-44 KOT49H release-keys'' klasörünü

TWRP\BACKUPS\cihazın_seri_nmarsı içine atın..

https://drive.google.com/folderview?id=0B7NfXYqQhVfNTkpMQlJoRkFTNU0&usp=sharing

Moderatörün son düzenlenenleri:

Dr. Android

Admin
Yönetici
Rica ederim.. @blueberry hocamız çok istemişti forumada katkım olsun istedim..
Eksik olma dostum, 4.4.2'nin batarya performansı beni bugün itibariyle illallah ettirdi artık, o yüzden 4.3 (elegancia 22.0)'e döndüm.telefona atacağım bunu, en kısa zaman deneyeceğim.Paylaşım için tekrar teşekkür ederim.

kkalkan

Kayıtlı kullanıcı
@Dr.Android ustad senin telefon 4.4.2 ye alışamadı galiba. :) batarya bende eskiye gore daha iyi gidiyor. batarya dan da kaynaklanabilir. ;)

FuXiN

Kayıtlı kullanıcı
ben 4.4.2 stok olsun viper olsun memnunum hatta bence en iyi pil performansı 4.4.2 de.. 4.3'e asla dönmem :)

blueberry

Mehmet Birol Erol
Yardımcı Yönetici
Sana ne kadar teşekkür etsek azdır Metin.S-OFF yapamayan ama UNLOCKED yapıp custom rom flaşlamış olan S-ON kullanıcıları için OTA güncellemesi almak amacıyla Stock Roma dönme işleminde bu NANDROID BACKUP dosyası vazgeçilmez çok önemli bir kaynak olacaktır.Hemen konuyu sabitleyeceğim.

adsay35

Kayıtlı kullanıcı
arkadaşlar benim cihaz s onlu ama bir türlü otg kablosu görmüyor dosyayı ne yapıcam cildırcam cihazı garantiye vericem bir türlü veremiyorum yardım ederseniz sevinirim saygılarım la

blueberry

Mehmet Birol Erol
Yardımcı Yönetici
arkadaşlar benim cihaz s onlu ama bir türlü otg kablosu görmüyor dosyayı ne yapıcam cildırcam cihazı garantiye vericem bir türlü veremiyorum yardım ederseniz sevinirim saygılarım la
Recovery'de Mount Bölümüne girdiğinde USB-OTG kutucuğunu işaretlersen dosyayı görürüsün.