• Merhaba, sitemizi reklamsız olarak görüntülemek, konular oluşturmak, tartışmalara katılmak ve diğer özelliklerden faydalanmak için hemen hesap oluşturabilirsin!
  • Özel mesaj, sohbet ya da Facebook, Twitter ve Google+ üzerinden kullanıcılardan destek talebinde bulunmayın. Bir sorun yaşarsanız lütfen sadece forumlarımızı kullanın.

Yardım HTC One imei silindi

üstad ruu yükledim tel açıldı ama ekran kilidini açtığımda kurulum ekranı gelmiyor htc yazısı takılı kalıp bir süre sonra reset atıyor. telefon bir tek cm 11 s romunda açılıyor fakat ondada sim kartı görmüyor.

arkadaşlar imei de sorun yok rom görmüyor imei yi. zannedersen hboot güncellemesi nedeniyle modem dosyaları zarar görmüş. tamirci başka telefondan saglam dosya çekip yazacağım dedi. birde beni tebrik etti htc one olarak ilk kez böyle bir cihaz geldiğini söyledi bu sorun genelde one x lerde oluyormuş.

üstad ruu yükledim tel açıldı ama ekran kilidini açtığımda kurulum ekranı gelmiyor htc yazısı takılı kalıp bir süre sonra reset atıyor. telefon bir tek cm 11 s romunda açılıyor fakat ondada sim kartı görmüyor.
bunun aynısı bende de oluyor cihazım m7 viper rom kurdum zaten baska romlar acılmıyo sim kartı okumuyo imei kısmı boş gözüküyo usta seninki nasıl halloldu bi yardımcı olsan

djhact

Yeni kayıt oldu
bende de aynı sorun var htc 10 s-on imei uçtu demediğim ruu rom kalmadı yardım etmek isteyen varsa seve seve yardım edebilir :)