• Merhaba, sitemizi reklamsız olarak görüntülemek, konular oluşturmak, tartışmalara katılmak ve diğer özelliklerden faydalanmak için hemen hesap oluşturabilirsin!
  • Özel mesaj, sohbet ya da Facebook, Twitter ve Google+ üzerinden kullanıcılardan destek talebinde bulunmayın. Bir sorun yaşarsanız lütfen sadece forumlarımızı kullanın.

Yardım HTC One imei silindi

htc one cihazım durduk yere reset atmaya başladı. bir arkadaşın tavsiyesiyle imei kontrolü yaptım imei silinmişti. imei kendim atabilirmiyim? telefonculara imei yükletsem (kendi imeim orjinal) sorun olur mu? ücreti ortalama ne kadardır?

kkalkan

Cevabınız onda
Test Kullanıcısı
htc one cihazım durduk yere reset atmaya başladı. bir arkadaşın tavsiyesiyle imei kontrolü yaptım imei silinmişti. imei kendim atabilirmiyim? telefonculara imei yükletsem (kendi imeim orjinal) sorun olur mu? ücreti ortalama ne kadardır?
cihazın s of 'lumu . eger s of ise yahadenin yazdıgı gibi fastboot moda alıp cmd komut istemciden tek komutla ımei yuklersin. telefoncular biraz pahalı atarlar. telefoncuların eline duşme. yinede fiyat araştır. olmasa yardımcı olmaya calışırız.

Evet hocam s-off lu. Fastboot komutunu veya konu linkini yazarsaniz cok makbule gecer.

One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

cihazın s of 'lumu . eger s of ise yahadenin yazdıgı gibi fastboot moda alıp cmd komut istemciden tek komutla ımei yuklersin. telefoncular biraz pahalı atarlar. telefoncuların eline duşme. yinede fiyat araştır. olmasa yardımcı olmaya calışırız.
Sadece s off yetmez bide supercid olmasi lazem

Nexus 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi