Yardım HTC One imei silindi

sefiluzman

Kayıtlı kullanıcı
30.06.2013
85
20
457
htc one cihazım durduk yere reset atmaya başladı. bir arkadaşın tavsiyesiyle imei kontrolü yaptım imei silinmişti. imei kendim atabilirmiyim? telefonculara imei yükletsem (kendi imeim orjinal) sorun olur mu? ücreti ortalama ne kadardır?

çarlıs davrin

Kayıtlı kullanıcı
26.08.2013
3,515
931
6,557
Fastboot komutuyla tek komutla yaparsin

Nexus 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

kkalkan

Kayıtlı kullanıcı
16.11.2012
2,110
1,028
7,557
htc one cihazım durduk yere reset atmaya başladı. bir arkadaşın tavsiyesiyle imei kontrolü yaptım imei silinmişti. imei kendim atabilirmiyim? telefonculara imei yükletsem (kendi imeim orjinal) sorun olur mu? ücreti ortalama ne kadardır?
cihazın s of 'lumu . eger s of ise yahadenin yazdıgı gibi fastboot moda alıp cmd komut istemciden tek komutla ımei yuklersin. telefoncular biraz pahalı atarlar. telefoncuların eline duşme. yinede fiyat araştır. olmasa yardımcı olmaya calışırız.

sefiluzman

Kayıtlı kullanıcı
30.06.2013
85
20
457
Evet hocam s-off lu. Fastboot komutunu veya konu linkini yazarsaniz cok makbule gecer.

One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

çarlıs davrin

Kayıtlı kullanıcı
26.08.2013
3,515
931
6,557
cihazın s of 'lumu . eger s of ise yahadenin yazdıgı gibi fastboot moda alıp cmd komut istemciden tek komutla ımei yuklersin. telefoncular biraz pahalı atarlar. telefoncuların eline duşme. yinede fiyat araştır. olmasa yardımcı olmaya calışırız.
Sadece s off yetmez bide supercid olmasi lazem

Nexus 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

sefiluzman

Kayıtlı kullanıcı
30.06.2013
85
20
457
Supercid de yaparim. Acil bekliyorum hocam.

One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi