Görsel Anlatım  HTC One 1.55 S-OFF [Rumrunner] + Locked Ve Tampered Komutları

• Özel mesaj, sohbet ya da Facebook, Twitter ve Google+ üzerinden kullanıcılardan destek talebinde bulunmayın. Bir sorun yaşarsanız lütfen sadece forumlarımızı kullanın.

BASKANCIHAN

Cihan Uluçay
Yardımcı Yönetici
30.06.2013
1,812
421
5,607
kardeş telefonu kendin tuş kombinasyonuyla bootloader moda al ordan da fastboot moda bağla bilgisayara USB hata ayıklama aktif olsun güç menüsündeki en altta hızlı açılışın yanındaki tiki kaldır dene bakalım..

yen

Cevabınız onda
Kayıtlı kullanıcı
26.12.2013
2,622
567
7,557
Güncelliyorum fakat tel açıkken teli tanımıyor.
Usb hata ayiklamayi seç ve driver menüsünün bize resmini paylaş dostum daha kolay yardım ederiz ha birde pc işletim sistemin ne xp w7 w8 w8.1 vb.

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

saltunel

Üye
Kayıtlı kullanıcı
14.06.2014
62
2
457
merhaba arkadaşlar...htc one m7 telefonumu s off yapmadan rootladım ve cynagenmod kurdum...ancak eski haline almam gerekiyor yani servise verip kamerasını yaptırtacağım (pembeleşme sorunu), lütfen bana neler yapmam gerektiğini söyleyebilir misiniz? bir de ses olarak en iyi hangi rom veya kerneli kurmalıyım bu bağlmda da tavsiyelerinizi bekliyorum. ses çıkışında hiss olmamasını istiyorum...teşekkür ederim...

çarlıs davrin

Cevabınız onda
Kayıtlı kullanıcı
26.08.2013
3,515
931
6,557
merhaba arkadaşlar...htc one m7 telefonumu s off yapmadan rootladım ve cynagenmod kurdum...ancak eski haline almam gerekiyor yani servise verip kamerasını yaptırtacağım (pembeleşme sorunu), lütfen bana neler yapmam gerektiğini söyleyebilir misiniz? bir de ses olarak en iyi hangi rom veya kerneli kurmalıyım bu bağlmda da tavsiyelerinizi bekliyorum. ses çıkışında hiss olmamasını istiyorum...teşekkür ederim...
ruu yukleyip locked yapip tampered i silmen lazim. nasil olacagi yaziyor forumda konularda

Nexus 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

shin

Cevabınız onda
Kayıtlı kullanıcı
05.03.2013
1,138
407
3,107
ARHD v53 ü indir kur hata ayıklamayı aktif et, soff ol http://www.trandroidev.com/one-m7-gelistirme-kilavuzlari/7326-htc-hboot-1-57-kesin-yontem.html , @yen arkadaşın konusu sorunsuz oluyor.....
Daha sonra bu konuyu harfiyen yap sorun çıkmadan olur hocam http://www.trandroidev.com/one-m7-g...onus-ve-yapmak-icin-gerekli-yol-haritasi.html