Hoş geldin,

Merhaba! Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız. Kayıt olmak ücretsizdir. Kayıt işlemi sonrası sende Andro.Network Forum'da konu açabilir ve konulara yanıt verebilirsin.

1. AndroNetwork'da çerezler (cookies) kullanılmaktadır ve forumlarımızı kullanımınızda bu şartları kabul etmiş sayılırsınız. Daha fazla bilgi edinin.
  2. Merhaba Ziyaretçi, AndroBlog'a haber ve içerik paylaşımında görev alacak editörler (içerik sağlayıcılar) alınacaktır. Eğer sende yazılarının AndroBlog'da yayınlanmasını istiyorsan iletişim sayfasından bize ulaş!
  3. Özel mesaj ile hiç kimseden destek talebinde bulunmayın. Bu kural sosyal ağlar içinde geçerlidir. Lütfen bir sorun yaşarsanız sadece forumlarımızı kullanın. Facebook, Twitter ve Google+ üzerinden destek talebinde bulunmayın.

Htc m9e rom yükleme sorunu

'One (M9 ) Soru ve Cevap' forumunda kafaleyte tarafından 5 Ocak 2017 tarihinde açılan konu

1. kafaleyte

Yeni kayıt oldu

Selam arkadaşlar telefon modeli htc m9 e yüklü yazılımı HIMAR_UHL_L50_SENSE70_hTC_Asia_TW_1.10.709.2_Images.zip buydu
    ben aşağıdaki m9s in yazılımını yükledim
    HIMAR2_ML_UHL_M60_SENSE70GP_hTC_Asia_TW_2.30.709.2_Images.zip

fastbootla tekrar kendi yazılımını yükledim ama telefon htc yazısında kalıp tekrar başlıyor format attım htc m9s in yazılımını yükledim busefer kurdu tekrar nasıl kendi yazılımını yükleyebilirim telefon unlock ve rootlu twrp kurulu elimde yedek yoktu yedek bulamadım netten yardımlarınızı bekliyorum

2. kafaleyte

Yeni kayıt oldu

sorunu hallettim

Yükleniyor...

Sayfayı paylaş