htc m8_wlv rom yardım lütfen

'One (M8) Soru ve Cevap' forumunda fcbesiktas tarafından 8 Ekim 2016 tarihinde açılan konu

1. AndroNetwork'da çerezler (cookies) kullanılmaktadır ve forumlarımızı kullanımınızda bu şartları kabul etmiş sayılırsınız. Daha fazla bilgi edinin.
  2. Merhaba Ziyaretçi, AndroBlog'a haber ve içerik paylaşımında görev alacak editörler (içerik sağlayıcılar) alınacaktır. Eğer sende yazılarının AndroBlog'da yayınlanmasını istiyorsan iletişim sayfasından bize ulaş!
  3. Özel mesaj ile hiç kimseden destek talebinde bulunmayın. Bu kural sosyal ağlar içinde geçerlidir. Lütfen bir sorun yaşarsanız sadece forumlarımızı kullanın. Facebook, Twitter ve Google+ üzerinden destek talebinde bulunmayın.
  1. sayın abilerim ilk kez yazılım atıcam telefonuma lütfen yardım edin cihaz bilgisi
    unlocked
    m8_wlv pvt shıp s-off
    cid 111111
    hboot 3.19.0.000
    radio 1.09.20.0926

android sürümü 4.4.2

ben bunu marshmallowa yükseltmek istiyorum nasıl yaparım neler lazım yazacağınız
    programların veya android sürümünün de linklerini verirseniz çok iyi olur

Yükleniyor...
  2. Yapman gereken mid numarana uygun firmvare güncellemesi ve daha sonra güncel twrp recovery kurup cihazının desteklediği istediğin güncel romu kullanabilirsin.

MuhYal bunu beğendi.
    İmzayı kısalt... Click to collapse... İmzanın tamamını görüntüle... Hepsini görmek için tıklayın...
comments powered by Disqus
Yükleniyor...
Buna benzer diğer konular - m8_wlv yardım lütfen Forumlar Tarih
htc m9 yardımm One (M9) Geliştirme Kılavuzları Perşembe 13:50
Yardım HTC M9 Soft Brick Yardım One (M9) Geliştirme Kılavuzları 12 Ekim 2017
Sorun Htc A9s yardım HTC One A9 19 Eylül 2017
gt n8005 rom yüklemesi sonrası video kayıt çalışmıyor yardımm Konu Dışı / Genel Sohbet Alanı 26 Temmuz 2017
General Mobile GM 5 FRP lock kaldırma lütfen yardım. Soru/Cevap, Yardım ve Sorun Giderme 24 Temmuz 2017